2737
2734
سلام من رحمم رو اجاره میدم ساکن تهرانم ۲۸ سالمه سه تا فرزند سالم دارم که طبیعی به دنیا اومدن . قیمت ...

نمیتونم بخداپول انتقال دارو سونا ولی میشه عزیزم

برای بچه دار شدنم دعا کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام من یک خانواده سالم رو میشناسم ساکن تهران، دارای فرزند، به علت مشکلات مالی خانم با رضایت همسر رح ...

عزیزم من میخوام

سلام من یک خانواده سالم رو میشناسم ساکن تهران، دارای فرزند، به علت مشکلات مالی خانم با رضایت همسر رح ...

عزیزم این شماره مال خودشون

2738
سلام رحم جایگزین میشم ۳۱ سالمه

شما هنوز تمایل دارید رحم جایگزین بشین ؟

عضویت در چالش کاهش وزن بامداد خمار                           قد164 وزن اولیه 75 وزن فعلی 73.100 وزن هدف 55🤗. شروع رژیم آبان۱۴۰۰🍂۱۴۰۰/۹/۵🏹هدف اول۷۰ ✅هدف دوم۶۶🔐هدف سوم۶۲🔐هدف چهارم۵۸🔐هدف پنجم۵۵🔐💃🏹برخی افراد می‌خواهند به تناسب اندام برسند. برخی آرزو می‌کنند که این اتفاق بیفتد. برخی آن را عملی می‌کنند.     
رحم جایگزین میشم درصورت نیازبه ایدیه من درتلگرام پیام بدید samiraz66@

من نیاز به رحم جایگزین دارم شما هنوز تمایل دارید ؟

عضویت در چالش کاهش وزن بامداد خمار                           قد164 وزن اولیه 75 وزن فعلی 73.100 وزن هدف 55🤗. شروع رژیم آبان۱۴۰۰🍂۱۴۰۰/۹/۵🏹هدف اول۷۰ ✅هدف دوم۶۶🔐هدف سوم۶۲🔐هدف چهارم۵۸🔐هدف پنجم۵۵🔐💃🏹برخی افراد می‌خواهند به تناسب اندام برسند. برخی آرزو می‌کنند که این اتفاق بیفتد. برخی آن را عملی می‌کنند.     

دوستان من نیاز به رحم جایگزین دارم اگر کسی رو میشناسید که تمایل داره لطفا معرفیی کنید ساکن اصفهان هستم ولی شرایط اقامتم فراهم میکنم

2706