2737
2734

سلام من پسرم ۱۲روزه وارد ۴ماهگی شده،اما دل درداش بجای اینکه بهترشه همچنان ادامه داره،واقعا خسته شدم تو رو خدا یکی بگه ته ته کولیک تا چند ماهگیع😱😱😱کراوی میکچر،گریپ میکچر،کولیک پد،کولیف،همه چیو امتحان کردم،تنها چیزی که آرومش میکنه موووووقت کولیکـــــز هستش و اینکه راست بگیرمش بغلم و بشین پاشو انجام بدم یعنی زانوهام صدا لولای در میده،عرق نعنا رو میخورم همش،پرهیز از نفاخم هستم،پش چرا تموم نمیشه این کابوس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم درکت میکنم

تا یک سالگی طول کشید کولیک پسرم

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
2738

شش ماهگی.....پدی لاکت هم امتحان کردی؟؟

من براش ننو خریدم و بستم توی اتاق خیلی خوب جواب داد....

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.

پسرمن سه سالشه وحشتناک کولیک داشت وای شبا اصلا نمی خوابید پدرم دراومده بودپسرمن تا ۷ماهگی کولیک داشت تا اینکه بعدهفت ماهگی چهاردست وپا وسینه خیز رفت کولیکشم خوب شد واقعا کابوس بودبرام

منم بچه خواهرم چندشب همش گريه ميكرد خواب نداشت بهمون گفتن يكي ازشونهاش رگ به رگ شده دردميكشه چندشب آروم باروغن ماساژداديم ديگه آروم شد شماهم امتحان كنيدشايدبي قرارياش همش بخاطركوليك نيست

منم بچه خواهرم چندشب همش گريه ميكرد خواب نداشت بهمون گفتن يكي ازشونهاش رگ به رگ شده دردميكشه چندشب آ ...

واقعا؟؟اتفاقا امروز به شوهرم گفتم شاید جای دیگه باشه ولی مدام پیچ و تاب داره شکمش

2706