2737
2734
عنوان

بیبی چک مدیکور بعد چند روز جواب میده

| مشاهده متن کامل بحث + 34778 بازدید | 153 پست
نه نذاشتم ولی تهوع زیاد دارم دلدرد شبیه پریود اما خفیف هم دارم. شما هم این علایمو دارین؟ حس میکنم کی ...

من تهوع شديد بعد از غذا داشتم، سينه هام بزرگ شده بود و دردناك

درد شبيه پريودو الان دارم ولي تهوع ديگه به اون شدت نيست اگه تو هر وعده مقدار كمي بخورم

الان بيشتر پاهام ضعف ميكنه و گر ميگيرم

دكتر نرفتي براي چك آپ قبل از بارداري؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خبرا سوفي؟ چه كردي؟ من امروز رفتم دكتر  سونو كرد ولي ني ني خيلي كوچيكتر از اون چيزي بود كه ...

سلام عزیزم. انشاله خیره نترس هفته هایی که دکترا میگن زیاد هم دقیق نیست سعی کن خودتو تقویت کنی تا رشد نی نیت خوب بشه هنوز دیر نشده

منم کم کم دارم مطمین میشم باردا م کلا حالت تهوع دارم کل روزو و وقتی کامل سیر میشم شدیدتر میشه واسه همین سعی میکنم گمتر بخورم در عوض وعده هامو زیاد کنم و مواد مغذی بخورم. دردای شبیه دریود داشتم که تموم شده اما فعلا مریض تو خونه داریم دیگه تاخیر و... رو فراموش کردم دنبال مریضیم الان 12 روز از موعدم گذشته ولی تهوع دارم و بیحالم سرم هم سنگینه حالا نمیدونم بخاطر تاخیرمه یا بخاطر مریضداری و شب بیداری. پدرشوهرم حالش خیلی بده هر لحظه فکر میکنیم داره تموم میکنه... 

چند روز دیگه انشاله میرم آز یا دوباره بیبی چک میزنم وقتی رفتم بهت خبر میدم ممنونم عزیزم که به فکرمی ... بوس.....

میشه برای زایمان راحتم یه صلوات بفرستید
2731
چه خبرا سوفي؟ چه كردي؟ من امروز رفتم دكتر  سونو كرد ولي ني ني خيلي كوچيكتر از اون چيزي بود كه ...

راستی شکمم هم بزرگ شده و تخمدان چپم درد میگیره گاهی هم زیر دلم و دور نافم درد میکنه. دیگه مطمینم که یه چیزی تو شکمم هست اما خدا کنه کیست نباشه باردار باشم

بیبی چک میخرم فردا دوباره میذارم ببینم چی میشه. تکلیفم یه طرفه بشه دیگه بدونم چه خبره

واقعا ناراحت شدم به خاطر پدر شوهرت و اينكه واقعا مريض داري سخته

اميدوارم كه با اين توصيفايي كه كردي حتما باردار باشي، به خودت برس😘

از يكشنبه كلا حالم دگرگون شده، از بوي غذا حالم بد ميشه، حالم كلا ميزون نيست، همه چي بو ميده. هر بوي جديدي تو خونه اذيتم ميكنه. امروز بهتر شدم ولي هنوز غذا نميتونم بخورم. تنها هم هستم غصم گرفته چيكار كنم😭 

تا دو هفته برادرم اينجا پيش ما مهمونه، ولي طفلكي از استفاده هر گونه عطر و شامپوي خودش منع شده. برام داره غذا درست ميكنه ولي اون بره من دق ميكنم. هم از تنهايي، هم ازين حال بد و بي غذايي.

چرا هيچ كس اين قسمتاي سخت بارداريو توصيف نميكنه😖

دلم مامانمو ميخواد😭😭 دلم ميخواد برم خونه پيش مامانم. لامصب اشكامم همين طور سرازيره

خوش به حالتون كه تنها نيستين 

حالا خوبه اين گروه هاي تبادل نظر هست

[QUOTE=64976564]واقعا ناراحت شدم به خاطر پدر شوهرت و اينكه واقعا مريض داري سخته اميدوارم كه با اين توصيفايي كه ك ...[/QUOTE

عزززززیززززززم اشکال نداره به نی نیت فکر کن که داره بزرگ و بزرگتر میشه و این حالاتت بخاطر همینه  چطور نشنیدی همه جا میگن که از علائم بارداری همین حساسیت به بو و تهوع و... است. 

منم مامانم دوره اما ختنواده شوهرم و یه خواهر و برادرم نزدیکمن. مگه کجاست مامتنت؟ چرا تنها؟ خانواده شوهرت نیستن؟! با شوهرت برو بیرون یا جایی مهمونی رفت باهاش برو که زیاد تو خونه نمونی حالت بد شه. به هم واسه تهوع خوبه به خسک شده از عطاری بگیر چون فک نکنم الان به تازه پیدا شه. آب گوشت و کله پاچه هم میگن واسه تهوع خوبه عزیزم خودتو نگران نکن خداروشکر کن که نینیت سالمه و باعث این حالاتت شده  

2738

من ايران نيستم.

شوهرمم يه شهر ديگه كار ميكنه. چند شب تو هفته خونه نيست. خانواده شوهرمم تو اين شهر نيستن. خانواده خودمم همه ايرانن. به دوستامم هنوز نگفتم.

در واقع كسيو ندارم اينجا، ميشم يه مادر تنهاي تنها

خدا به خير بگذرونه. اميدوارم بارداريه راحتي باشه براي دو تامون. سه چهار روز واقعا حالم بد بود. الان دو روزه بهتر شدم كه ميتونم برم بيرون. كلا از كار و زندگي افتادم😭 فعلا از فكر ني ني اومده بيرون انقدر كه گرفتار حال خودمم. انشاالله كه سالم و سلامته. باورت ميشه نميتونم برم تو آشپزخونه. فعلا بيرون غذا ميخورم. 

تو چه خبرا؟؟ همه چي خوبه؟

من ايران نيستم. شوهرمم يه شهر ديگه كار ميكنه. چند شب تو هفته خونه نيست. خانواده شوهرمم تو اين شهر ن ...

وای عزیزم. انشاله لارداریت راحت و بی خطر باشه زایمانتم همینجوری خوب باشه.... من هیچی دوباره بیبی چک زدم منفی شد منتظرم حقوقمونو بدن برم آز و دکتر ببینم چه خبره. اینجا همه چی گرون شده به سختی زندگی میکنیم ببین اوضاع چطوره که واسه داروو درمان هم باید انقد معطل بشیم. 

خواهرم هفته پیش زایمان کرد نتونسته بود طبیعی دنیا بیاره ولی چون میخوان زایمان طبیعی بیشتر بشه سزارینش نکردن نگه داشتن تو لحظه آخر سزارینش کردن بچه مدفوعشو خورده بود چند روز بیمارستان موند دوباره زردی داشت چند روز دیگه موند خواهرم هم پیشش بود تا بهش شیر بده بچه که مرخص شد اومد خونه خواهرم هی درداش بیشتر و بیشتر شد تا لالاخره پریشب تب کرد بردیمش دکتر گفتن بس که بیمارستان بوده بخیه هاش چرک کرده همشو باز کردن دوباره بخیه بزنن الان دو روزه بیمارستانه منتظرن چرکش خشک شه که دوباره بخیه بزنن بیاد خونه. اینارو گفتم که خدارو شکر کنی تو این اوضاع ایران نیستی اگه از خانواده دوری ولی باز یه مزیتایی داره اونجا

خودمم حالت تهوع خفیف دارم خیلی خواب الودم چشام میسوزه انگار اصلا نخوابیدم  در حالی که خوابم بحد کافیه. فعلا هم که منتظرم حقوقم همین

وای عزیزم. انشاله لارداریت راحت و بی خطر باشه زایمانتم همینجوری خوب باشه.... من هیچی دوباره بیبی چک ...

طفلكييييي خواهرت😖 فكر كن از بارداري فارغ شي بعد همچنان درد بكشي. اميدوارم زودتر جاي بخيه هاش بهبود پيدا كنه

با اينكه ايران نيستم ولي شرايط سخت زندگيو درك ميكنم😭

ولي سوفي ادم از فرداش خبر نداره. انشاالله كه قدم ني نيت انقدر خوبه كه همه چيو تو زندگيتون به احسنت تبديل ميكنه.

راستي اين بارداريه اولته؟

طفلكييييي خواهرت😖 فكر كن از بارداري فارغ شي بعد همچنان درد بكشي. اميدوارم زودتر جاي بخيه هاش بهبود ...

آره انشاله اگه باردار باشم بارداری اولمه. شما چی؟ 

خواهرم هم تا امروز بستری بود هفت روز بستری بود تا چرکش خشک شد امروز دوباره بخیش کرد شکر خدا فردا مرخص میشه.

دو سه روز دیگه حقوق بگیریم میریم دکتر اما فعلا من علائممو میگم شما ببین اینجوری هستی شمام؟ آب دهنم زیاد شده همش دهنم آب میده مثل وقتی میخوای بالا بیاری اما بالا نمیارم همش هم خوابم میاد چشام باز نمیشه به زور باز نگهشون میدارم صورتم هم باد کرده

یه روز دلدردای شبیه پریود دارم فرداش حالت تهوع که بالا نمیارم فقط حالتش هست

آره انشاله اگه باردار باشم بارداری اولمه. شما چی؟  خواهرم هم تا امروز بستری بود هفت روز بستری ...

منم بارداريه اولمه

علايم من يه ذره فرق دارن

دهنم مزه بدي پيدا كرده چندروزه. درداي شبيه پريود تقريبا يك هفتس كه ندارم ولي از صبح كه بيدار ميشم تا موقع خواب شب كلافم، بيحالم. همش يه جا افتادم. بعضي وقتام يهو خوابم ميبره خودم متوجه نميشم

الان دو روزه اسيد فوليكو و مولتي ويتامينو موقع خواب ميخورم كه باعث شده معدم تو طول روز اروم تر باشه

من وحشتناك به بو حساس شدم كه خيلي ازاردهندست

غذا نميتونم بخورم. بعد گشنگيم مثل حالت مرگ ميمونه. احساس ميكنم الان ميميرم از حال بد

تكرر ادرارم كه دارم مخصوصا تو طول خواب شب

بعضي وقتام شكمم نفخ ميكنه كه فقط راه ميرم تا اروم شه

خلاصه اينكه علايممون زياد شبيه هم نيست ولي ديگه فكر نكنم مال تو رو بشه گذاشت رو حساب تاخير پريود. اين يه ني ني نازه

ظاهرا تو هم منتظر دخملي مثل من. 

منم بارداريه اولمه علايم من يه ذره فرق دارن دهنم مزه بدي پيدا كرده چندروزه. درداي شبيه پريود تقريب ...

سلام عزیزم. امروز بالاخره تونستم برم دکتر آزمایش دادم منفی بود بتام 1/6 بود سونو دادم گفت تنبلی تخمدان گرفتی و هردو تخمدانت پلی کیستیک شده بزرگترین کیستم هم 3 میلیمتره  گفت دیواره رحمت هم9 میلیمتره و ضخیمه. حالا پسفردا میرم پیش متخصص جوابارو نشون میدم ببینم چی میگه

2706