2410
2553
عنوان

نامنظمی عادت ماهانه

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 41 پست
خوش به حالت حداقل قدت بلنده😃وضعیت زندگیت چطوره؟شاید به خاطر استرس و عصبی شدن باشه.

😄😘فدات،خداروشکر خوبه استرسی که بیشتراره ادم عجولیم هرکاری بخوام بکنم فکرش ولم نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😄😘فدات،خداروشکر خوبه استرسی که بیشتراره ادم عجولیم هرکاری بخوام بکنم فکرش ولم نمیکنه

خدا نکنه☺به هر حال برو دکتر.واسته استرستم از چای های آرامبخش استفاده کن.تو نت سرچ بزن ببین چیا هستن.انشالله که خوب میشی

2720

من هر دارویی مصرف کردم عادتم منظم نشد. تنها چیزی که برام اثر کرد دود عنبر نسا بود که سه دوره انجام دادم.یکبار تو پریودی یکبار بعدش دود دادم منظم شد.

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2714
منم همیشه پریود نامنظم داشتم خیلی دکتر رفتم  بقول شما تا زمانی ک قرص میخوردم خوب بود ب محض تمو ...

سلام عزیزم وقت بخیر منم نامنطم هست پریود هام میشه بگید چکار کردید زود باردارشذید

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟