2733
2734

دیگه میخام سرمو بکوبم یه جا شاید بمیرم راحت شم.از صبح که بیدار میشما فکرم اینه چی بدم بخوره باهزار نیرنگ وفریب دهنشو وا میکنه.نه مسافرت میفهمم نه مهمونی نه تفریح.دیگه خسته شدم نگاش میکنم دام میشکنه اینقدر لاغره.اشلا دیگه واسه دوسالگیش نبردم بهداشت وزن کننش.اخه رو ترازو نمیمونه گریه میکنه.منم نبردم کمتر حرص بخورم ولی وقتی لخت میشه ها انگار دنیا روسرم خراب میشه.شااااااید 11 کیلو باشه.خانوما اب شدم.هر شربتیم بگید امتحان کردم فقط وقتی مصرف میکنم خوبه تموم میشه همون اشوهمون کاسه.بعدش چقدر دارو بدم  بچم.شما بگین من چه گلی به سرم بگیرم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

بعضی سیستمشون همینه. بچه گرسنه باشه غدا میخواد. فقط هله هوله بهش نده.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این اصلا غذا دوس نداره.فقط هله هوله.شکلات ولواشک وچیپس بدی همچین میخوره.ولی غذا باهزار تا نیرنگو فریب .گوشی ببینه.نوزادیشم که تا هشت ماه سینمو نگرفت.فقط وقت خاب سینمو میگرفت.روحیم داغونه داغونه.دیگه انگیزه ندارم واسش غذا بپزم.شماها بابچه های دوسالتون چجوری هستین

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

الان شام نخورد خابید.صبحم پامیشه اصلا اشتها نداره.

2738

عيب نداره حالا از عمر هشتاد نود ساله اي كه از خدا ميگيريم سه چهارسال صرف بچه هامون بشه😁😁

اگر روي نمودار رشده نگران نباش حساسيت بخرج نده

هميشه خوراكي تو ظرف بذار در دسترسش راه ميره ورميداره ميخوره

هيچجاي قرآن نگفته سگ نجسه،نگفته زن ناقص العقله،نگفته صيغه مجازه
این اصلا غذا دوس نداره.فقط هله هوله.شکلات ولواشک وچیپس بدی همچین میخوره.ولی غذا باهزار تا نیرنگو فری ...

يعني شكلات و اينارو ميديد ميخوره ؟ خوب دلش رو ميزنه براي غذا ، در ضمن وزنش هم خوبه ، پسر من ده كيلوئه و اونجور كه شما دلتون براي دخترتون كبابه ! به نظرم پسرم معموليه ، فقط ميخوام از شير بگيرمش نميدونم چيكار كنم ، دكتر نيگه يه دفعه نگير ، ولي نميشههههه از صب تا شب چسبيده بهم 

همدردیم عزیزم پسر من 3سال و نیمشه همین بساط باهاش دارم. برعکس دختر خواهرشوهرم اش با جاش میخوره سنگ ب ...

خوش بحالش.بچه ی خوش غذا نعمته.منکه دیگه والا بریدم.تازه دکترم گفت دوسالش بشه باید یکی دیگه بیاری.با این وضع چجوری اخه.هردیقم حرصه

الان شام نخورد خابید.صبحم پامیشه اصلا اشتها نداره.

هیچی دوست نداره؟ یکی از آشناهامون پسرش فقط سوپ ک ماکارونی میخورد. دکتر گفت اشکال نداره همونو بده. الان دیگه بزرگ شده همه چی میخوره.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
يعني شكلات و اينارو ميديد ميخوره ؟ خوب دلش رو ميزنه براي غذا ، در ضمن وزنش هم خوبه ، پسر من ده كيلوئ ...

نمیدم بهش ولی علاقه داره فید که میریم اینور اونور میخوره.خودم اصلا نمیخرم هیچی واسش.شاااید پفیلا بخرم اونم دیر به دیر.دختر من پوست استخونه والا

هیچی دوست نداره؟ یکی از آشناهامون پسرش فقط سوپ ک ماکارونی میخورد. دکتر گفت اشکال نداره همونو بده. ال ...

چرا ماکارانی دوس داره یا کباب ولی هر چی زود دلشو میزنه منم دیر به دیر میدم بهش .مثلا املت دوس داشت یه کم زیاد دادم دلشو زد.الان یه مدت میگفت شیر موز . میدادم اینقدر خورد دلشو زد

2706