2703
2553
عنوان

بیایییییید همه خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 37 پست
بچه ها به کسی نگینا....بعضی وقتا منم میگمکاش یه خیانت کوچولو بکنه مچشو بگیرم دلم خنک شه:| تاثیر مخر ...

چندوقتم خودمو درحالیکه بهش میگفتم Гحییییفِ مننن که پای تو موندممممГ تصور میکردم:| قاطی بودم قاطی

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
دیگه حوصله ندارم بشینم روش کار کنم تغییرش بدم بسازمش. همینکه خودمو بسازم برام کافیه. میدونم بحث و صح ...

من فقط میتونم بگم یه کاری نکن که پشیمون بشی یه روز آرزوی همین چیزارو داشته باشی فعلا عزیزم اوضاع کار خرابه اصلا به این مسئله فکر نکن میای بیرون میری سرکار همه چی حل میشه 

من فقط میتونم بگم یه کاری نکن که پشیمون بشی یه روز آرزوی همین چیزارو داشته باشی فعلا عزیزم اوضاع کار ...

از زندانی بودن خسته شدم. باید منتظر باشم برام لباس بخره خوردوخوراک بخره. انگار حق زندگی ندارم. فک میکنم برم صدهزارم حقوق داشته باشم ولی خودم بدونم چجوری باهاش زندگی کنم خیلی بهتره

از زندانی بودن خسته شدم. باید منتظر باشم برام لباس بخره خوردوخوراک بخره. انگار حق زندگی ندارم. فک می ...

عزیزم الان خسته شدی ازش میگی مهریه نمیخوام فردا که جدا شدی هر یه لقمه نونی که میخوری حساب کتاب میکنن باهات اوضاع کار باور کن خیلی خرابه برگردی خونه پدریت یه مشکلات دیگه اون موقع حسرت میخوری کاش همونجا بودم نون شوهرمومیخوردم بدون منت

عزیزم الان خسته شدی ازش میگی مهریه نمیخوام فردا که جدا شدی هر یه لقمه نونی که میخوری حساب کتاب میکنن ...

از این فکرای فانتزی بیا بیرون نمیگم طرف مقابلت رفتارش اشتباه نیست ولی فکری هم که تو میکنی درست نیست

عزیزم الان خسته شدی ازش میگی مهریه نمیخوام فردا که جدا شدی هر یه لقمه نونی که میخوری حساب کتاب میکنن ...

مرسی عزیزم بابت راهنماییت. بس حداقل باهاش حرف بزنم بزاره برم پیش روانشناسی روانپزشکی چیزی. اگه اینم نذاره واقعا سرمو میکوبم دیوار. فقط منتظره حرف بزنم بگه نه. 

2706