2733
2734

وا بقایاتون خیلی بزگه عزیزم چرا کورتاژنکردین؟مواظب باش حامله نشی

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غیر ممکنه

چون زمانی رحم آمادگی بارداری پیدا میکنه که کاملا پاک باشه

بعد هم اگه بقایا باشه خونریزی و لکه بینی مدام پیدا می کنی و مدت زیاد خطرناکه و عفونت ایجاد 

میشه فوق العاده بده

داروی پاکسازی رحم از عطاریها بخر بخور سریعتر دفع بشه

2728

من در هفته نهم سقط با قرص داشتم یک هفته خونریزی در حد پریود داشتم و یک هفته هم لکه بینی بعد از ٢٠روز پاکی که ترشحات سفید بدون بو و خارش داشتم دیروز چند قطره خون دیدم و همینطور امروز...من شنیدم پریودی باید سنگین باشه...میترسم شاید دوباره حامله شدم و اینم خونریزیه لانه گزینی باشه...دکتر سونو گفت بقایام در حده یک و نیم سانته و ممکنه با پریودیم دفع بشه و یک فولیکول هم داشتم...دارو گیاهی هم خوردم اما هیچی...من کورتاژ نمیخوام...فقط طبیعیه این خونریزی؟یا ممکنه حامله شده باشم؟با وجود بقایا...مرسی از جواباتون

دکتر سونو گفت اگه خونریزیت زیاده باید کورتاژ بشی اما اگه لکه بینیه با دارو دفع میشه....من دارو نخوردم چون متیل که خوردم حالم بد شد و روم نیوفتاد...چند بار دارو گیاهی خوردم اما هیچی نشد

دکتر سونو گفت اگه خونریزیت زیاده باید کورتاژ بشی اما اگه لکه بینیه با دارو دفع میشه....من دارو نخورد ...

سلام عزیزم شما چجوری دفع کردین بقایا رو؟من هک یکسانت و نیم بقایا بعد کورتاژ دارم دکترم چیری نگفت ولی خودم میترسم

2738
دکتر سونو گفت اگه خونریزیت زیاده باید کورتاژ بشی اما اگه لکه بینیه با دارو دفع میشه....من دارو نخورد ...

سلام سحری خانم

میشه بگی اون علائمی که داشتی آخر باردار بودی یا نه؟ با وجود بقایا میشه باردار شد؟؟ ممنون میشم بگی