2703
2553
عنوان

چی کار کنیم نی نی شبا خوب بخوابه

63916 بازدید | 18 پست
سلام دوستان عزیز
چی کار میشه کرد که نی نی عادت کنه شبا بخوابه. نی نی من الان 1 ماهشه شبا یه کم اذیت میکنه و چون خدمم خوابم میاد خیلی اذیت میشم. اگه میشه راهنماییم کنید.
عزیزم یکی از دلایلش همینیه که سپاس گفت
یکی دیگشم اینکه ساعت مغزشون باید تنظیم بشه و ممکنه یه کم طول بکشه

همه ی زندگیم پراز معجزه های حضور توست خدای من .
فقط یه چیز دیگه اینکه همیشه اینطوری دستامو بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تا 6 ماهگی ممکنه نخوابه بخاطر دل درد وگرسنگی از 6 ماهگی بخاطر خوردن غذا بهتر میشه پسر من 1/5 است وهنوز بعضی شبها تا 3 بیداره
http:/www.aryacenter.persianblog.ir
فروش ویژه لباس کودک وکیف زنانه
2720
پسر من ۱۴ آبان سه ماهش تموم میشه از جمعه یهویی خوابش درست شد هیچ کاری هم نکردم از ۱۰ می‌خوابه تا ۶ صبح قبلش ۱۰ می‌خوابید ۱ پا میشد ۳ دوباره پا میشد دوباره ۵ پا میشد. از بی‌خوابی داغون بودم یهویی از جمعه خوابید تا ۶ صبح اول اصلا نگرانش شده بودم.
من از شب اول به محض اینه میخوابید یه شیشه شیر میدادم تا سیر بشه و تا صبح میخوابید البته یکی دوبار شیر میخوردا اما بیدار نمیشد تا الان که نزدیک هشت ماهشه همینه پامیشه تو خواب میخوره تا سه ماه شیر خودمو خورد ولی شبا شیرخشک
عادت کرده خودمم شبا استراحت میکردم
دومین نکته پستونکه چون عادت به مکیدن دارن پستونک عالیه
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
2714
من دخترم رو از روز اول عادت دادم که شب ها بخوابه. از ساعت 6 یا 7 شب بیدار نگه اش می داشتم شب هم می خوابید خودش سه یا چهار ساعت یکبار بیدار می شد. البته زمین وزمان می گفتند اشتباه می کنی ولی الان که دو ماهش هم خودش راحته هم من روانی نشدم. اخه اعصابم خرد میشد . . .
CafeMom Tickers
سلام مامانا, خدا به همتون قوت بده, خواستم بگم درسته شب نخوابیدن و بیدار شدنهای نی نی واسه شیر خیلی سخته, ولی شیر شب واسه بچه ها خیلی خوبه, چون بیشترین میزان هورمون رشد شبا تو شیر مادر ترشح میشه. پسر من الان هفت و نیم ماهشه, هنوز شبا تا صبح حداقل سه بار برا شیر بیدار میشه!

سلام ،من دخترم یکسالودوماهشه خواب مفید شبش دوساعته تا صب چندبار پامیشه شیر میخوره شیشه وپستونکم نگرف از اول هرکاری میکنم شیر پاستوریزه هم نمیخوره تازه فقطم یه سینمو میخوره بخدا ازبس شبا خواب ندارم تاصب ازخستگی گریه میکنم بنظرتون چکار کنم؟

بچه تا چهار ماهگى به شير شب نياز داره بعدش اگر وزن گيريش خوب پيش رفته باشه و درست سير بشه ميتونه شب تا صبح بخوابه ولى بعضي از بچه ها نياز به آموزش دارن كه بخوابن. 

اول اينكه شير خشك خوردن توي آخرين وعده قبل از خوابشون خيلى كمك ميكنه خوب بخوابن. 

دوم اينكه اگه بچه شير خودتونو ميخوره شبا دم كرده نعنا يا زيره براى رفع نفخ و دم كرده بابونه بعنوان آرامبخش بخوريد تا بچه با شكم راحت بخوابه و خواب عميقترى داشته باشه. 

سوم اينكه يه روشى هست كه خارجيا خيلى بهش معتقدن و انجامش ميدن خوبم جواب ميده. چند شبى دردسر داره ولى بعدش ديگه شبا دنيا براتون گلستون ميشه😉😊 يه خانمى رو تو اينستا فالو ميكنم كه با همين روش بچشو آموزش داده و روششو توى يه پست مفصل توضيح داده. لينكشو ميگذارم براتون بريد ببينيد. عنوان پستش هم هست sleep training

https://instagram.com/lopez_neda?utm_source=ig_profile_share&igshid=1kxaf5hihevcf 

اين كارى رو كه ياد ميده ميتونيد از پنج ماهگى به بعد انجام بدين. اگه دوست داشتيد آمادگى بچه رو از دكترش بپرسيد كه خيالتون راحت تر باشه. 

2706