2733
2734

وقتي  عصبي ناراحتين و حرفي زدين كه نبايد ميزديم بعدش كلا چجوري جمع و جور ميكنين مغزتونو اخه همش خود خوري ميكنم كلا راه حلهاي كه ارومترن ميكنه رو بياين بكين

تنهایی قدم زدن. رفتن به یه مرکز خرید شلوغ

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اتفاقا منم به خاطر روابط اجتماعی ضعیفم تو برخورد با مردم خیلی اشتباه میکنم متاسفانه و این عید دیدنی ها باعث شده حسابی خود خوری کنم,ولی بعدش به خودم میگم کاریه که شده اب ریخته رو نمیشه جمعش کرد و سعی میکنم اشتباهمو فراموش کنم اگه مشه جبرانش کنم اگه نه که دیگه تکرارش نکنم

گران باش ؛بگذار بهایت را بپردازند ؛آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند."نیچه"

ابراز پشیمونی ,اگه بیخودی دلسوزوندی بگو واقعا پشیمونم از دلسوزی بیجام ,یا اگه توهین کردی بگو پشیمونی و از کوره در رفتی .....حلش نکنی مختو میخوره

اینگونه بی تو ببین چنگ بر آسمان میزنم بی محابا
2738