2737
2734
عنوان

دوستای عزیز درخواستی دارم

238 بازدید | 27 پست

میشه برای خواهر زاده ام دعا کنین تازه بدنیا اومده و داهل شیشه گذاشتن عکسشو برام فرستادن خیلی گریه کردم طفلی رو معلوم نیست چیکار کردن دسشتو پاسمان کردن😢

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
زود به دنیا اومده؟

۳۹ هفته بوده امروز بدنیا اومده با خواهرم حرف زدم میگه دخترم ذرشت بود موقعه کشیدن دسشتو داغون کردن الان میگن ما کاری نکردیم قبول نمیکنن

عزیزم ان شاالله بحق علی ع زودی میاد خونه بغل مامان باباش و خاله جونی  من خودمم خواهرزاده دارم ...

ممنون عزیزم التماس دعا دارم

۳۹ هفته بوده امروز بدنیا اومده با خواهرم حرف زدم میگه دخترم ذرشت بود موقعه کشیدن دسشتو داغون کردن ال ...

خب پس زود دنیا نیومده.خدا نگذره ازینایی که کارشونو درست انجام نمیدن.انشالا خوب میشه نگران نباش

پسرم تاج سرم.عشقای قبل از تو سوتفاهم بود😍❤❤❤😍
ان شا الله زود بیاد خونه.۹ ماه یک طرف این که بخوان بچه رو بزارن تو شیشه یک طرف.به جای گریه به خواهرت ...

ای کاش کنارش بودم دردم کم بود 😔مادرم دست تنهاست خواهرم هم حالش خوب نیست 

سه تا صلوات براش فرستادم عزيزم. انشالله سالم میاد خونه😘😘

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
۳۹ هفته بوده امروز بدنیا اومده با خواهرم حرف زدم میگه دخترم ذرشت بود موقعه کشیدن دسشتو داغون کردن ال ...

ای جان...نی نی کوچولو  امیدوارم خیلی زود خوب خوب بشه و بیاد خونش. شوق و ذوقتونو گذاشتن تو دلتون!  خوب می شه میاد خالش. نگران نباش. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
خب پس زود دنیا نیومده.خدا نگذره ازینایی که کارشونو درست انجام نمیدن.انشالا خوب میشه نگران نباش

خیلی نگرانم میگن موقعه ای بدنیا اومده نفس نمیکشیده میخوان نگهش دارن میترسم موقع اذان خواهر زاده مو کوثر رو از یاد نبرید

2706