2733
2734

عاغا من هنوزم باورم نمیشه شبکه یک توی چه فاز و با چه جراتی صدای ابراهیم رو پخش کرد 😑😶

دقت کردین تازگیا خیلی ریلکس شدن؟

چند روز پیشم شبکه مستند برنامه مسابقه آشپزی داشت که توش همه خانوما بدووون استثنا مو مش کرده و بیرون ریخته و مانتو چاک دار جلوباز و ناخونای لاک دار و فول آرایش بودن 😨😱

چرا به نظرتون؟ 🤔🤔🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو تکرارش تیکه ای ک نقی بهش انداختو حذف کردن

چه تکه ی ؟؟

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

تاثیراون خانمهایی هس که روسری ازسربرمیدارن بخاطراعتراض به حجاب اجباری ایناهم کمی کوتاه اومدن جو آروم شه😆

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2738
عالی بود من عاشق صدای ابراهیم تاتلیسم کاش یکی اسم اهنگشو بلد بودمیگفت من دانلودش میکردم.

من دانلود کردم اسم اهنگش ال ال ال 😅

روی سنگ قبرم بنویسید این اولین  باری نبود که مرد  

وای خداا

بهترین  فیلم جهان  هست 

من عاشق فیلم پایتخت هستم😍😍😍😍😍😍

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706