2733
2734
عنوان

نحوه استفاده از شیاف سایکولوژست

| مشاهده متن کامل بحث + 161650 بازدید | 45 پست
سلام دوستان من تو هفته 6بارداری هستم قبلا یه سقط تو هفته 9بارداری داشتم جنین ضربان قلب نداشت کورتاژم شدم الان رفتم آز دادم تیتر 25.8 رو نشون داده زیر دلم درد دارم دکتر شیاف سیکوژست تجویز کرد ولی به من شبی یکی داده آیا منم باید 12 ساعتی یکی استفاده کنم؟ من تو شهر بندرعباسم دکتراش اصلا به بیمار توجه نمیکنن دکترای خوبی هم زیاد نداره من چکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روژان جان دکتر خودت برات کورتاژ کرد؟درد نداره؟یا خیلى اذیت شدى؟منم میترسم که بچم مشکل داشته باشه آخه توى خونم ویروس cmv دیده شده و دوباره آزمایش دادم که امروز جوابش میاد.اگه ویروس باشه بچم ناقص میشه.منو همسرم خیلى نگرانیم اگه جواب مثبت باشه چکار کنیم.عزیزم ممنون میشم جوابمو بدى.البته امیدوارم جواب منفى باشه برام دعا کنید
2728
سلام بچه ها منم لکه بینی داشتم ولی الان تموم شده .تازه دکتر رفتم بهم داد شیافشو دیروز یکیشو استفاده کردم ولی قطع شده نمیدونم استفاده کنم یا نه .ولی من سر بچه قبلیم هم دو ماه خونریزی داشتم و نمیدونستم که باردارم ماه سوم پریودم قطع شد رفتم دکتر گفت بچه ات سه ماهشه .و الان هم هفته 5 ام با 6 ام هستم
2738
سلام دوستای گلم منم تمروز صبح لکه بینی داشتم قهوه ای قرمز کم رنگ بود دکتر بهم ده تا شیاف داد یکیشو استفاده کردم مقعدی اما وقتی اجابت مزاج کردم تقریبا دوساعت بعدش فکر کنم بیشترش دفع شد به نظرتون باید دوباره بذارم یا جذب شده ؟
این همه اب که جاریست نه اقیانوس است عرق شرم زمین است که سرباز کمست ان شااله فرزندانمون سرباز اقا شن
سلام دوستان...منم هفته ی 5هستم خونریزیه خفیفی داشتم دکتر شبی یدونه شیاف داد گفت اگه خونریزیت کمه از جلو اگه زیاده از پشت استفاده کن...واسه زدن شیاف هم از جلو میتونی هم بصورت یکرفه بخوابی هم بصورت سجده بزنی که راحت بره داخل...درضمن 10 15دقیقه هم دراز بکشید تا جذب بشه
سلام منم هفته ی ۶بارداریم کلی خون ریزی داشتم مشکوک به سقط بودم که خدارو شکر سونو گفت مشکلی نداره .دکتر این دارو رو بهم داد گفت اگه خونریزی شدید بود از پشت استفاده کن اگه کم از جلو
2706