2737
2734
عنوان

کسی راهکار خانگی برای رفع عفونت باکتریایی بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11909 بازدید | 43 پست
میریزیم رو آتیش میسوزه دود میده،واسه چشم نخوردن    

آهاااا ما بهش اسپند میگیم . ندارم .خیلی دنبالش گشتم اما پیدا نمیشه 😐

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛
نمیدونم مال من باکتریائی بود یا نه اما من خیلی خارش داشتم تو بارداری یک ق جوش شیرین تو آفتابه هر بار ...

ممنون. امتحان میکنم حتما. البته فکر کنم اون که به خارش دچار میکنه عفونت قارچی باشه. 

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط عنبرنسارا🐴😁😁😁😁

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2731

ماریا جون من فکر کنم قارچ داری چون میگی ترشحت سفید جامده برای قارچ باید تو محلول جوش شیرین بشینی.ولی اگه مطمئنی باکتری داری باید توی سرکه بشینی.لباس زیر هم اصلا نپوش تو خونه.ماست هم اگه داری میتونی لبه های واژنت بزنی موثره،پونه کوهی آویشن پنیرک همگی موثرند

فقط خداااا😍😍
ماریا جون من فکر کنم قارچ داری چون میگی ترشحت سفید جامده برای قارچ باید تو محلول جوش شیرین بشینی.ولی ...

جدی؟ یعنی قارچه ؟ آخه خارش ندارم اصلا. آره اما دفعه پیش که عفونت باکتریایی داشتم ترشحات رفته رفته زرد رنگ شد. میخوام زودتر درمان کنم که شدید نشه. ممنون از راهنماییت. من متاسفانه خیلی زود عفونت میگیرم و هیچ داروی گیاهی هم در دسترسم نیست. اما جوش شیرین رو امتحان میکنم.

جدی؟ یعنی قارچه ؟ آخه خارش ندارم اصلا. آره اما دفعه پیش که عفونت باکتریایی داشتم ترشحات رفته رفته زر ...

قارچ لزوما همیشه خارش نداره.من خودمم یه مدت خارش اصلا نداشتم ولی قارچ گرفته بودم قارچ تیکه ای هست و سفید و ببخشید در قسمت بیرونی واژن قسمت لبی ها هم دیده میشه مثل تیکه های پنیری.ولی باز بری دکتر که مطمئن بشی بهتره.سوزش ادرار نداری؟جاییت درد نمیکنه؟

فقط خداااا😍😍
2738
قارچ لزوما همیشه خارش نداره.من خودمم یه مدت خارش اصلا نداشتم ولی قارچ گرفته بودم قارچ تیکه ای هست و ...

نه اما دقیقا همین علایم رو دارم. فعلا دسترسی ندارم به دکتر. برای همین میخواستم ببینم با درمان خانگی خوب میشه یا نه 

نشستن در بتادین صدمه ای به جنین نمی رساند، ولی عفونت رو هم درمان نمی کند عفونت واژینال در دوره بارداری خطرناک است و می تواند باعث زایمان زودرس و پارگی کیسه آب و عفونت پرده های جنینی شود و حتما پیگیر درمان آن باشید. 

عزیزم من متخصص عفونتم بس که مدت طولانی داشتم استاد شدم برای خودم.ببین ترشح سفید جامد قارچیه.مطمئنی ب ...

عزیزم‌منم عفونت باکتری دارم. شما که میگی واردی من الان باردارم چه خاکی بریزم سرم؟؟؟ منم کمک کن. دکتر برام روزی دو تا سفیکسیم‌۴۰۰ نوشته. با سرکه بشورم خودم یا نمک دریا؟؟

نه اما دقیقا همین علایم رو دارم. فعلا دسترسی ندارم به دکتر. برای همین میخواستم ببینم با درمان خانگی ...

عزیزم چیکار کردی خوب شدی؟؟؟منم همینطوریم بگو تورو خدا تگ خوب شدی چیکار کردی