2737
2734

من سابقه ی عفونت ساده باکتریایی رو داشتم و این بار هم از روی علایمش فهمیدم همونه. اما متاسفانه دسترسی به دکتر ندارم الان. و داروهای تخصصی! گیاهی و سنتی هم پیدا نمیشه تو جایی که من هستم.

راه حل خونگی ساده داره که قبل از شدید شدنش درمان کنم؟ مثلا شستن با آب نمک موثره؟ یا هر چیزی از این قبیل. کسی تجربه داشته؟

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همون تو آب نمك نشستن بهترين كاره، و يك موقعها هم بتادين بريز تو آب و بشين داخلش، بيشتر دامن بپوش و سعي كن روزي چند ساعت در معرض هوا باشه. دارو گياهي نميشناسم متأسفانه.

Chaque jour de ta vie est un feuillet de ton histoire que tu écris
اگه سرکه داری با سرکه خودت رو بشور. عنرنسا یا اسفنج دود کن ،دودش رو بگیر به خودت. مثلا دامن بپوش د ...

سرکه دارم اما شک داشتم ، چون نمیدونم محیط اسیدی ضد باکتریه یا نه. اما عنبر نسا یا اسفنج اصل اینجا پیدا نمیشه. ممنون از راهنماییت. این کارو میکنم

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛
2738
همون تو آب نمك نشستن بهترين كاره، و يك موقعها هم بتادين بريز تو آب و بشين داخلش، بيشتر دامن بپوش و س ...

ممنونم. من یادمه برای هر عفونتی نمک رو توصیه میکردن. گفتم شاید برای اینم خوب باشه. دامن هم درسته، فکر کنم خیلی بهتره.

سرکه و نمک نباید ب تنهایی باشه ... یک قاشق نمک و مقدادی سرکه خونگی با اب ولرم ... خودتو بشور بذار ب ...

ممنونم. امتحان میکنم الان. یه قاشق کم نیست فقط؟

من عفونت گرفته بودم و بشدت سوزش و خارش داشتم پونه گرفتم دم کردم خوردم یک روزه خوب شدم بخر الان داروه ...

من اصلا خارش ندارم. فقط معذرت میخوام ترشحات سفید جامد دارم . نمیدونم ، من ایران نیستم و داروی گیاهی پیدا نمیکنم. البته پونه معمولی هست. فقط تو اقدامم. ضرر نداره؟ 

سرکه دارم اما شک داشتم ، چون نمیدونم محیط اسیدی ضد باکتریه یا نه. اما عنبر نسا یا اسفنج اصل اینجا پی ...

سرکه اسیدیه نمک بازی ....حالت خنثی ایجاد میکنه ... یک قاشق نمک دریا باشه ک چ بهتر ... مقدار سرکه رو یادم نیست نصف لیوان یا دوقاشق🤔🤔🤔 با اب ولرم ... یه شیشه نوشابه کوچیک اماده کن هر وقت خواستی بری اماده باشه باید چندروز اینکارو بکنی فک کنم تا ده روز 🤔

2706