2410
2553

من مربی بودم عاشق شغلم بودم هم با بچه ها سروکار داشتم هم والدینشون .. بعد زایمان دوم دیگه نتونستم برم سرکار خیلی ناراحتم ، شوهرم هر ماه مبلغی که حقوق میگرفتم میریزه تو کارتم  ولی برای من پولش مهم نبود ، حس خوبی ندارم از اینکه فقط خونه داری و بچه داری کنم دلم میخواست پیشرفت میکردم و یه فعالیت اجتماعی داشتم .. 

صالحه ی سابقم ، به دلیل استفاده از دوتا کلمه ی گروه  و ت ل گ ر ا م قطعم کردن ، نی نی یار 3 ارادتمندم حداقل جواب سلاممو میدادی بعد میپوکوندی .😀                    خرد تا به زنان میرسد نامش مکر میشود و مکر تا به مردان میرسد عقل نام میگیرد،  درخواست توجه تا به زنان میرسد نامش حسادت میشود و حسادت تا به مردان میرسد نامش میشود غیرت ...!

کتاب گرفتم برای ارشد بخونم ولی ماشاالله پسرام انقدر رسیدگی میخوان که نتونستم بخونم .. احساس شکست میکنم 😔

صالحه ی سابقم ، به دلیل استفاده از دوتا کلمه ی گروه  و ت ل گ ر ا م قطعم کردن ، نی نی یار 3 ارادتمندم حداقل جواب سلاممو میدادی بعد میپوکوندی .😀                    خرد تا به زنان میرسد نامش مکر میشود و مکر تا به مردان میرسد عقل نام میگیرد،  درخواست توجه تا به زنان میرسد نامش حسادت میشود و حسادت تا به مردان میرسد نامش میشود غیرت ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من 

بهترين شغل را داشتم به خاطر يه سري مسايل خانوادگي نتونستم ادامه بدم😔😔😔😔

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
به سن مهدکودک نرسیدن که دوباره بری؟

عزیزم بزرگه کلاس سومه کوچیکه 17 ماهشه میخوام از شیر بگیرمش ولی خیلی زوده واسه مهد رفتن . 

بچه هات چند ساله ان؟ منم مجبور شدم سر کار نرم دانشجوام  ولی دلتنگ اجتماع به شوهرم حسودیم میشه ...

وای دقیقا منم همینطوری ام شوهرم صبح که میره ده و یازده برمیگرده . 

2714
عزیزم بزرگه کلاس سومه کوچیکه 17 ماهشه میخوام از شیر بگیرمش ولی خیلی زوده واسه مهد رفتن .  

وای نه به دردسرش نمی ارزه من گذاشتم دخترمو برگشتم سر کار به غلط کردن افتادم کارمو گذاشتم کنارهمش مریض میشد همش لای پاش میسوخت مکافاتی بود تا دو سالگی دیگه برای پسرم فکر مهدم نمیکنم

بچه هات چند ساله ان؟ منم مجبور شدم سر کار نرم دانشجوام  ولی دلتنگ اجتماع به شوهرم حسودیم میشه ...

باز خوبه شما دانشجویی داری یه پیشرفتی میکنی عزیزم . 

عزیزم اینطوری فکر نکن. همین الانم داری کار بزرگی میکنی که به بچه هات میرسی. شرایط هم دائم اینجوری نمیمونه . چند سال دیگه میتونی بری سر کار سابقت بچه هارو هم با خودت ببری گاهی....

من خیلی خانومای کارمند دیدم دورم که چون باید برن سر کار بچه رو میذارن پیش کسی. یا مهد یا پیش مادرشون یا مادر شوهرشون. اما همیشه میگن چه قدر عذاب وجدان دارن و چه قدر ناراحتن از این مساله. شرایط شما هم موقتیه. من بهت توصیه میکنم از این وقتی که داری با پسرات نهایت استفاده رو ببری چون وقتی بزرگ تر بشن دیگه چندان به بودن در کنار شما تمایل ندارن و بیشتر میخوان با دوستاشون باشن...

« هوشم ببر زمانی تا کی غم زمانه »
باز خوبه شما دانشجویی داری یه پیشرفتی میکنی عزیزم .  

اره دلم به این خوشه که درسم تموم شه کمک شوهرم میشم خیلی کار میکنه بیچاره ولی از بچگی بچه هام نمیتونم خوب لذت ببرم که همش خواب الودم 

برگردی سرکارت قبولت میکنن؟

من  بهترين شغل را داشتم به خاطر يه سري مسايل خانوادگي نتونستم ادامه بدم😔😔😔😔

اخی عزیزم .. ان شاءالله دوباره شرایط پیش بیاد یه کار خیلی خوب داشته باشی . 

2706