2733
2734
عنوان

شومیز میخواممممممممم😭😭😭

348 بازدید | 17 پست

سلام خانوما میدونید شومیز سایز بزرگ کجا میتونم پیدا کنم 

تهرانم بازار و شانزه لیزه و پاساژ رضا رفتم نداشتن 

کمک کنید خواهشا

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت

ولیعصر ک خیلی هست 

ولی کلا حریر دگ سایز خیلی بزرگ نیستا

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولیعصر ک خیلی هست  ولی کلا حریر دگ سایز خیلی بزرگ نیستا

خیلی بزرگم نه ۴۸ یا ۵۰ بازار رضا یدونه بود سایز من رو تموم کرده بود 

سایزم کوچیکتره ولی چون شومیز کش نمیاد باید بزرگتر بگیرم 

خیلی بزرگم نه ۴۸ یا ۵۰ بازار رضا یدونه بود سایز من رو تموم کرده بود  سایزم کوچیکتره ولی چون شو ...

ولیعصر دارنا

مگه میشه

امامزاده حسنم برو 

تیراژه و کوی نصر گیشا هم برو

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
2738
کجای ولی عصر چرا من ندیدم 🤔🤔

بین سه راه جمهوری تا چهارراه ولیهصر

وقت ندارم پس فردا صبح زود میخوام برم مسافرت فردا باید چمدون ببندم و خرید برم واااای چقدر کار دارم 😓😓

ببخشید می پرسم کجا می خواید برید ؟نمیشه از همون شهر خرید کنید؟

میخوام برم شاهرود اونجا همه چی دوبله و سوبله است تازه اگه پیدا بشه 

2706