2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام، تقریبا از ۱۶ هفته به بعد بود فهمیدم رشدش عقبه

رشد همه جاش کم بود یا فقط جای خاصی،منم از هفته ۱۸ فهمیدم رشد بچه م عقبه،دارم میمیرم از نگرانی،رشد استخونا ده روز عقبه،رشد بقیه جاها ۵ ۶ روز،ینی درست میشه؟ینی بچم سالمه؟

2728
رشد همه جاش کم بود یا فقط جای خاصی،منم از هفته ۱۸ فهمیدم رشد بچه م عقبه،دارم میمیرم از نگرانی،رشد اس ...

بیشتر دور شکمش کم بود ولی در کل اکثر جاهاش رشدش کم بود، حتما تحت نظر دکتر پریناتولوژی باش مخصوصا اگه تهرانی برو پیش دکتر صدیقه حنطوش زاده که ناجی زندگی دخترم بود، احتمالا داروهای ضد انعقاد خون بهت بدن تا خون‌رسانی به بچت بهتر شه مثل آسپرین و آمپول آنوکساپارین و تند تند باید سونو داپلر و ان اس تی بدی تا خدایی نکرده بچه طوریش نشه و اینجور افراد معمولا باید هفته سی و هفت زایمان کنن، و لیدی میل بگیر بخور و به اضافه گوشت قرمز و کلا چیزای پروتئین دار تا بچه وزن بگیره و مصرف مولتی ویتامین پریناتال

میدونید بچه ها من با شوهرم خیلی کم رابطه داریم برای همین تاریخ دقیق لقاح رو میدونم سن بچم با تاریخ ...

نگران نباش هیچی نیست منم اصلا تاریخ پریودم یادم نبود و با سونو ان تی دکتر تاریخ زایمانو معلوم کرد همیشه هم تاریخ سونوهام سه هفته با ان تی تاخیر داشت 

نگران نباش هیچی نیست منم اصلا تاریخ پریودم یادم نبود و با سونو ان تی دکتر تاریخ زایمانو معلوم کرد هم ...

تاریخ کامنتشو دیدی گلم؟فکر کنم الان دیگه پسرش هفت هشت ساله شده😉

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2738

عزیزم اصلا نگران نباش این کم و زیاد شدن سن جنین پیش میاد و چیز خاصی نیست دختر خود من ۵ روز فاصله هم داشته و اینکه از الان به فکر زایمان نباش هنوز خیلی مونده بچه هم من دیدم که ۲۶ هفنه بدنیا اومده و زنده مونده البته میگن زیر ۳۲ هفته بدنیا بیاد ممکنه بعدا مشکلاتی براش پیش بیا 

عزیزم اصلا نگران نباش این کم و زیاد شدن سن جنین پیش میاد و چیز خاصی نیست دختر خود من ۵ روز فاصله هم ...

عزیزم خدا رو شکر بچه خرداد سال 93 بدنیا اومده😉😉😉

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
2706