2733
2734
عنوان

نظر سنجی اسم

527 بازدید | 17 پست

فعلا فقط اسم دخترونه پیدا کردم 

تعداد رای : 34
نظرسنجی
حلما(بسیار صبور وبردبار)
6
17%
نورا(درخشان ونورانی)
12
35%
هلیا(خورشید)
16
47%
معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودمم نورا رو بیشتر دوست دارم اما میشه مثل نور تلفظ نشه وnoraخونده شه

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2738
نه مشهدم 

سلام عزیزم منم ۱۰ساله منتظرم میشه بگی باچه روشی و پیش کدوم دکتر نتیجه گرفتی.ممنون

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
سلام عزیزم منم ۱۰ساله منتظرم میشه بگی باچه روشی و پیش کدوم دکتر نتیجه گرفتی.ممنون

من با آی یو آی باردار شدم پیش دکتر نزهت موسوی فر، مشهدم

البته قبلش آی یو آی وآی وی اف شدم که نتیجه نگرفتم 

2706