2737
2734
عنوان

به نظرتون جشن تعیین جنسیت قشنگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5951 بازدید | 88 پست
متاسفم برای سطح پایین فرهنگ کشورمون براهمینه میگن جهان سومی

َاین حرفتونو به حساب توهین نمیذارم

خیلی دوست دارم زندگی شما رو که سطح فرهنگتون بالاست ببینم

من فرهنگ رو توچیزای دیگه میبینم

در این مورد فکر نکنم خیلی توجیه داشته باشه

پسرم و دخترم🌹همین که شما رودارم،بهترین هدیه های دنیا رودارم...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واسه خواهرم گرفتم، فقط خانواده خودمون بودن. به دکتر سپردم که جنسیتو نگه و کاغذ آزمایشو ازش گرفتم دیدم پسره. کیک آبی گرفتم و 1جعبه بزرگ که وقتی خواهرم در جعبه رو برداشت بادکنک آبی اومد بیرون. فقط در این حد و خاطره هم میشه.

من واسه خواهرم گرفتم، فقط خانواده خودمون بودن. به دکتر سپردم که جنسیتو نگه و کاغذ آزمایشو ازش گرفتم ...

خیلیم عالی

منم توهمین فکرم که یه جشن کوچولو خانوادگی بگیرم 

2731
خیلیم عالی منم توهمین فکرم که یه جشن کوچولو خانوادگی بگیرم  

اینکه خودت واسه خودت گرفتی ضایع هست باید اینقدر برای یکی از نزدیکان مهم باشه که جواب رو بره زودتر از تو! پیگیر بشه و مخفی کنه ازت و سفارش کیک بده، واقعا برای کی مهمه بچه تو.چی هستش که بره اینکارا رو کنه کسی دردسر نمیخاد برا خودش 😁پس از نظر منم مسخره هست 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
اینکه خودت واسه خودت گرفتی ضایع هست باید اینقدر برای یکی از نزدیکان مهم باشه که جواب رو بره زودتر از ...

من نمیدونستم جنسیت رو

گفتم دکتر روکاغذ نوشت بهم داد

منم دادم شیرینی سرا و گفتم اگه پسر. بود داخل0ش آبی و اگه دختر بود صورتی کن

بعد کیک رو تحویل گرفتم و توجمع خانوادگی برش دادیم

2738

من دوس داشتم وگرفتم وخیلی هم دوسش دارم فیلمشو میبینم ذوق میکنم

حرف دیگران برام مهم نیست

توی خونه گرفتیم و فقط دوتا خانواده بودیم خیلی خوشگذشت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
متاسفم برای سطح پایین فرهنگ کشورمون براهمینه میگن جهان سومی

این جشن توکل دنیا داره گرفته میشه😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706