1373
1363
عنوان

به نظرتون جشن تعیین جنسیت قشنگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2648 بازدید | 79 پست

من دوس داشتم وگرفتم وخیلی هم دوسش دارم فیلمشو میبینم ذوق میکنم

حرف دیگران برام مهم نیست

توی خونه گرفتیم و فقط دوتا خانواده بودیم خیلی خوشگذشت

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

متاسفم برای سطح پایین فرهنگ کشورمون براهمینه میگن جهان سومی

این جشن توکل دنیا داره گرفته میشه😂

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1350
من دوس داشتم وگرفتم وخیلی هم دوسش دارم فیلمشو میبینم ذوق میکنم حرف دیگران برام مهم نیست توی خونه گ ...

منم همینطور خیلی دوسش داشتم

فقط ما بودیم وخانواده من و همسرم 

حسابی بهمون خوش گذشت

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم🌹همین که تو رودارم،بهترین هدیه دنیا رودارم...  
منم همینطور خیلی دوسش داشتم فقط ما بودیم وخانواده من و همسرم  حسابی بهمون خوش گذشت

خب دیگه همین مهمه که خوشگذشت وخاطر قشنگی شد

نظر دیگران واقعا مهم نیست

کل جشنمون صدتومن هم خرجش نشد 

خب الان ک زود بدت اومد.. نظرسنجی چیه برو جشن بگیر😂

یه سال پیش گرفتم 

پشیمونم نیستم

خاطره ی عالی ای بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای یا خدا چهکارکه نمیکنینا اه حالم بهم خورد واستا ب دنیا بیاد پول زیادی داری مگه ب قول حسن ریوندی که میگه  جشن خداحافظی با شیر مادر😂😂😂همه رو هم دعوت میکنن میگن همه بیاین این دیگه از امشب شیر مادر نمیخوره دیگه جی جی نمیخواد😂😂😂🤣🤣🤣

یکی این دنیا یکی اون دنیا تو اولین و آخرین عزیزمی..میدونم که ثمره عشقمون هم بزودی میاد تو دلم و باهم بغلش میکنیم🙂🌺🌹
1376
خب دیگه همین مهمه که خوشگذشت وخاطر قشنگی شد نظر دیگران واقعا مهم نیست کل جشنمون صدتومن هم خرجش نشد ...

اره ما هم خرجی نکردیم

همون مهمونی معمولی بود

فقط یه کیک اضافه😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای یا خدا چهکارکه نمیکنینا اه حالم بهم خورد واستا ب دنیا بیاد پول زیادی داری مگه ب قول حسن ریوندی ک ...

جشن گرفتن حال بهم خوردن داره!؟

منکه راضی بودم به هرحال

خاطره ی خیلی خوبی شد واسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه ربطی داره عزیزم جشن گرفتن ربطی به وضعیت مملکت نداره حالا اگه مجلس عزا باشه همین شماها خداتومن خ ...

جشن  و دور هم بودن ایرادی نداره.آدم ببه هر دلیلی میتونه شادی کنه رو نباید از دست بده.با نوع تجملیش موافق نیستم ولی ساده ودر حد خانواده درجه یک خیلی موافقم

فقط یه سوالی همیشه دارم. اگر آدم از جنسیت بچش خوشحال نشه اونوقت چی؟ جشنش خراب نمیشه؟ اونجوری جلوی بقیه آدم بیشتر تو ذوقش میخوره

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.  
من نمیدونستم جنسیت رو گفتم دکتر روکاغذ نوشت بهم داد منم دادم شیرینی سرا و گفتم اگه پسر. بود داخل0ش ...

جالب بود حالا؟چه جالب بعد از يكسال و نيم دوباره تاپيك رو بالا اوردي ؟منم دوست دارم باردار شدم اين جشن رو بگيرم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
1288
جشن گرفتن حال بهم خوردن داره!؟ منکه راضی بودم به هرحال خاطره ی خیلی خوبی شد واسم

خب پول زیادیه دیگه حالا ی دورهمی کوچیک بگیرین این کارا چیه 😐😑

یکی این دنیا یکی اون دنیا تو اولین و آخرین عزیزمی..میدونم که ثمره عشقمون هم بزودی میاد تو دلم و باهم بغلش میکنیم🙂🌺🌹

فک کن تالار بگیری بگی بچم چیز داره یا نداره! 😑 در حد جشن کوچیک فقط برا مامان بزرگ های نی نی! 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  

من گرفتم خیلی خوبه خیلی.انقد به همه خوش گذشت

تو خونه گرفتم.یعنی خالم و دوستم کیک و بادکنک ازنارو سفارش دادن و برگه آزمایشو گرفتن.ما رسم ویارونه داریم مامانم همون روز  اسم آش و اینا درست کرد.من که میگم بگیر یه خاطره خوب میشه واستون

یه پسر دارم شاه نداره😍😍😍یه همسر دارم تا نداره😊😊😊۱۵ کیلو اضافه وزنم دارم البته که تا آذر باید به حداقل برسووونم....عروسیه داداشیمه
1364