2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من واسه کنکور کل دهانمو گرفت از استرس میگرم من...یعنی کلا دهانم سفید بود

سه تا متخصص رفتم فقط دهانشو و آنتی بیوتیک میدادن...تاثیر نداشت..یه دکتر رفتم گفت روزی شش بار دیفن هیدرامین بزن دهانت و بچرخون و قرقره کن و یکی دو دقیقه نگهدار و از این شش بار یک بار در میون قورت بده ..یعنی سه بارشو در روز قورت بده

کامل خوب شدم..عجیب بود

آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 

بعضی از آفتا با دارو و قطره و درمان خونگی خوب نمیشن حتما باید آمپول بزنید ... من آمپول میزنم کمتر از ۱روز خوب میشم ولی اگه بخوام خود درمانی کنم از ۱ماه هم بیشتر طول میکشه

من یبار یکیو دیدم چای سرد میخورد براش  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

منم دهنم افت زد رفتم دکتر یه دهانشویه استامینوفن بهم داد و گفت خودش یه هفته ای خوب میشه

عُمرِ گران میگذرد خواهی نخواهی🎵سعی برآن کن نرود رو به تباهی🎵مطلب دل را طلب از سوی خدا کن🎵زان که بُوَد رحمتِ او لایَتَناهی😊
دیفن هیدرامین دفعه پیش دکترم داده بود یکم مونده بود قرقره کردم انگار نه انگار

دوستم دیفن هیدرامین بگیر با کرم زایوژل با کپسول تتراسایکلین.از سر شربت خالی کن بعد  کپسولارو باز کن بریز تو شربت و یه قاشق از پماد زایوزلم بریز توش 

بعد غر غره کن خوب میشی

افتین ژلم خوبه

2706