2703
2553

سلام بچه‌ها

یه دورغی گفتم یه خریتی کردم عین چی توش موندم😑

قرار بود عموم و زنعموم تنها بیان خونه‌ی ما من حوصلشونو نداشتم رفتم تو اتاقم به مامانم گفتم بگه نیستم

بعد حالا پاشدن با پسرعموم اومدن😐اونم یه بچه هشت ماهه داره من عاشقشم نامرد حالام هی داره میخنده سروصدا میکنه من نمیتونم برم بغلش کنم چهار تا بوس ازش بگیرم😭

حالا این زجری که کشیدم و دلم که آب شد به کنار

بعد زن پسرعموم میخواست شبرش بده مامانم بهش گفت برو تو اتاق ما(اتاق مامانم اینا)

اونم گفت نه شاید امیرآقا(بابام) تو اتاق کار داشته باشن میرم تو اتاق ترانه😐

تا اومد خودشو برسونه تو اتاق پریدم تو کمد دیواری😐دارم از گرما خفه میشم نفسامم باید بی سرصدا باشه وگرنه بدبختم😣

آخه یکی نیس به من بگه خدا لعنتت کنه این چه دروغی بود گفتی خب دو دقیقه پیششون میشستی میمردی😞

کلید اسرار:

هیچوقت دروغ نگید حتی اگه حوصله ندارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

الو؟الان زنده ایی توکمد؟کاشکی عطسه ت میگررفت اونموقع.بعد درکمد وامیشد سلام بهش میکردی😂😂😂😂😂😂😂

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼
2714

خب میرفتی زیر تخت بهتر بود

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼

حواست باشه گوشیت سایلنت باشه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706