2733
2734
عنوان

اگه کسی خدایی نکرده از بیماری رنج میبره..

| مشاهده متن کامل بحث + 7846 بازدید | 296 پست

سلام برای ریزش مو چیزی هست😟

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
سلام برای ریزش مو چیزی هست😟

سلام

بهتون تجربا پیشنهاد میکنم

از طریق طب سنتی متبحر پیگیری کنید تا مشکلتون ریشه حل بشه

افرادی مثل ضیایی/خیراندیش/تبریزیان/روازاده

مشاوره ها خوبی دادند

تا جایی که اطلاع دارم ریزش مو به خون انسان برمیگرده و اکثرا از کم خونی یا غلظت و کمبود آهن..

خون تون باید پاکسازی کنید و خونسازی کنید

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بهتون تجربا پیشنهاد میکنم از طریق طب سنتی متبحر پیگیری کنید تا مشکلتون ریشه حل بشه افرادی مث ...

چند ساله که اینجوریم و آزمایشم دادم چند بار مشکلی نبوده حتی کم خونم نبودم

با اقای دکتر زنجانی صحبت کردم قبلا از طریق تل گرام اما خب روغن مالی پیشنهاد دادن که تاثیری نداشت

تو استان کرمان کسی هست ?

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731
ادرس تلگرا م دارند.بهتون میدم  ادرس ها در pdf تو کانال هست

سلام.وقتتون بخیر

طب اسلامی رو واقعا قبول دارم.از دوستان نزدیکم برای سفیدی مو و تقویت حافظه نتیجه گرف

ولی یکی باید بیاد خوده وزارت بهداشت رو تایید کنه

متاسفانه تو هر سه نوع دکتر وزارت بهداشتی و دکتر طب سنتی و دکتر طب اسلامی شیاد و کلاهبردار وجود داره هرکی ب ی نوعی داره سوءاستفاده میکنه

ولی حکیم تبریزیان و حکیم خیراندیش و شاگردانشون واقعا کارشون درسته

و در نهایت اینکه

تو استان کردستان شهر سنندج اگر نماینده دارید میشه آدرس و شماره بدید؟ممنون میشم واقعا

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
2738
آقا امیدمن این کار روانجام دادم فقط خواب دیدم توی یک مراسم روضه هستم و گفتن صاحب مجلس که حضرت فاطمه ...

از حضرت زهرا خیلی کمک بگیر...فک کنم خوابت یعنی اینکه چاره ی کارت دسته حضرت زهراس

خوشبحالت چ خواب توپی دیدی

پوست بدنم مور مور شد

نماز های حضرت زهرا ک تو مفاتیح هست رو بخون

سلام بهتون تجربا پیشنهاد میکنم از طریق طب سنتی متبحر پیگیری کنید تا مشکلتون ریشه حل بشه افرادی مث ...

ی آقایی رو شنیدم تو استان کردستان فقط نمایندگی تلفنی داره....آقای خورشیدی...لطفا اگه میشه آدرس و شماره تلفن بدین..ممنون