2726
عنوان

اگه کسی خدایی نکرده از بیماری رنج میبره..

| مشاهده متن کامل بحث + 7842 بازدید | 296 پست
طب اسلامی از سنتی رادیکال تره، تعصبات مذهبی توش بیشتره. ادعاها بزرگتره و حرفهای عجیب و غریب و فضایی ...

من رک باهاتون حرف میزنم

اقای تبریزیان از خودشون که در نمیارند

ایشون علت اصلی سندروم و مشکلات شدید عصبی وجود جن میدونند

یکی میاد میگه خرافاته.. اون شخص مسلمون نیس

چون وقتی در قران یک سوره بنام همین موجود هست ؟

طب غربی هم اصلا جن متوجه نمیشه!! 

یکم از مسلمون بودن مون استفاده کنیم

مسلمون بودن که حرف و شیوه زندگی اهل بیت نداشته باشه که معلوم یعنی چی! 

من خودم شخصا یک عمر از لاغری شدید رنجیدن حداقل پانصد تومان با شیمیایی خرج کردم

دردها که بهم اضافه شد هبچ تغییر هم نکردم

با طب اسلامی نتیجه گرفتم.. 

اونایی هم میگند اصلا همچین چیزی وجود نداره 

طب اسلامی وجود نداره.. خدا به این بزرگی که برای تمام زندگی برنامه ایجاد میکنه از اجتماع تا علوم نجوم.. طب ندارع؟

اهل بیت که بالاترین مردم بودن رواج دادن

الانم وزارت بهداشت نمیزارع مناظره بشه

ازمایشگاه نمیدع ثابت بشه.. چون میدونند اون موقع مستند میشه به ضرر میشه.. 

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
شما راحت باشید  انقدر سخت نیس درک مسایل..  طرف استاد دانشگاه از اروپا فقط یک داروی امام ...

خب چرا نمیره؟! وقتی اینجا بهش میدون نمیدن بره و اونجا علمشو ثابت کنه البته اگر علمی داشته باشه!!!!

جن وجود داره اصلا بحثی ندارم، ولی چه ارتباطی با سندروم داون داره!؟ شما داری ی بازگشت به عقب میکنی، مثل صد سال قبل که حرف از بختک و جن و آل میزدن...

اینهمه مطالعه در مورد علت بیماریها انجام شده تازه شما داری ربطش میدی به جن!!

جن هم ی مخلوق خداست ...

واقعا افکارتون جای تامل داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه مستنداز خیراندیش تو شبکه مستند دیدم که یه پسر بچه خارجی رو که از اول عمرش مشکل خوردن داشته و چ ...

استاد خیراندیش تلفیقی از طب سنتی و اسلامی هستند.. 

من خودم بع شدت لاغرم

حداقل پانصد تومان طب شیمایی خرج کردم

طب اسلامی معلوم شد ژنتیکی مشکل صفرا تو خانواده مون هس جلو چاقی میگیره.. با پنجاه تومان حالم خیلی بهتره.. ریزش مو ندارم.. بی حسی ندارم.. 

نامزدمم کیست تخمدان  داشتن ایشون هم قبول نداشت

صد خورده ای شیمایی خرج کرد معده اش هم بهم ریخت خوب هم نشذ

با طب اسلامی حدود ۳۰تومان خوبشد

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
خب چرا نمیره؟! وقتی اینجا بهش میدون نمیدن بره و اونجا علمشو ثابت کنه البته اگر علمی داشته باشه!!!! ...

برای اینکه میگفتند به غرب طب اسلامی نمیبرم

از داخل ایران شروع میکنم

الانم که وایسادن جلوی وزارت بهداشت 

وزارت بهداشت فرار میکنه 

تا دلتون بخواد درخواست دادن قانونی که اجازه مناظره و ازمایشگاع بدن

اینو لطفا درک کنید برای وزارت بهداشت ضرر داره 

منافعش در خطره.. اگه ایم طب اسلامی مزخرف میدونه یک بار بیاد ختم بخیر کنه با سند مدرک و مناظره.. اینارو جمع کنه.. میدونه نمیتونه 

ولی یک عده تعصبات عحیب دارند 

2728
خب چرا نمیره؟! وقتی اینجا بهش میدون نمیدن بره و اونجا علمشو ثابت کنه البته اگر علمی داشته باشه!!!! ...

من نگفتم جن مخلوق خدا نیس

برید تحقیق کنید لطفا

اگه محب اهل بیت هستید

اطلاعاتتون ناقصه 

نمیدونم دگه چقدر ریشه ای بگم

سلام

لطفا شماره نمايندگي تهران هم بذارين براي اگزما و زگيل تناسلي ميخوام

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

سلام 

ببخشيد يكي از دوستان گفت تعبير خواب هم بلدي ميشه خوابم تعبير كني 

ديشب خواب ديدم تو قبرستانم و بالاي چند تا قبر ايستاده بودم و خيلي ناراحت بودم همش ميگفتم خدايا ما را از فشار قبر نجات بده و حس خوبي نداشتم يك نَفَر ديگه هم با من بود ولي نميدونم كي بود 

ميدونم معجزه ميشه و تو بر ميگردى خونه عزيزم 
سلام  ببخشيد يكي از دوستان گفت تعبير خواب هم بلدي ميشه خوابم تعبير كني  ديشب خواب ديدم ت ...

سلام 

روزتون بخیر. تعبیرخواب در حدی سردرمیارم

شما خواب مار و سگ یا حیوان هم دیدید؟! 

سلام  روزتون بخیر. تعبیرخواب در حدی سردرمیارم شما خواب مار و سگ یا حیوان هم دیدید؟!

نه نديدم خيلي ترسيدم و همش با خودم ميگفتم خدا ما رو از عذاب قبر و فشار قبر نجات بده 

شما گفتيد به امام زمان نامه بنويسيد و من نامه امروز نوشتم و انداختم تو رودخانه اي كه به دريا وصل ميشه اميدوارم امام زمان جوابم را بده 

نه نديدم خيلي ترسيدم و همش با خودم ميگفتم خدا ما رو از عذاب قبر و فشار قبر نجات بده 

یک حدسهای دارم اما یقین ندارم 

خوابتون نمادیه از یک مشکل و گرفتاری عمیق که هیچ راهی براش پیدا نمیکنید 

کنجکاوی در علوم خفیه نکنید که زندگی پیچیده میکنه.کتاب های عجیب غریب در مورد سحر و طلسم..

یک دستوری بهتون میگم انجام بدید هفت شب 

کم کم پیش برید تا مشکل تون بفهمید از چیه..این گرفتاری ریشه اش از کجاست.

وقتی صورت مسئله بفهمیم درمان ساده تره.

یک حدسهای دارم اما یقین ندارم  خوابتون نمادیه از یک مشکل و گرفتاری عمیق که هیچ راهی براش پیدا ...

2رکعت نماز بنیت کشف مشکل در آخرشب وقتی همه خوابیدن
درهر رکعت بعداز حمد 21 آیه( وَعِندَهُ مَفَاتِحُ الْغَيْبِ لاَ يَعْلَمُهَا إِلاَّ هُوَ وَيَعْلَمُ مَا فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَمَا تَسْقُطُ مِن وَرَقَةٍ إِلاَّ يَعْلَمُهَا وَلاَ حَبَّةٍ فِي ظُلُمَاتِ الأَرْضِ وَلاَ رَطْبٍ وَلاَ يَابِسٍ إِلاَّ فِي كِتَابٍ مُّبِينٍ) رو 21 بار بخونین 
سپس بعداز سلام از خدا بخواین علت ومشکل وراه چاره رو بهتون نشون بده
شرط عمل اینه که بعدازنماز بلافاصله بخوابین وباکسی حرف نزنین ابدا

قبل انجام نماز و خواب ایه الکرسی و سوره کافرون .ناس.توحید.فلق بخونید یکبار

هفت شب انجام بدید.و خوابهاتون بهم بگید..سعی کنید خواب ها یدتون نره..بهد خواب بهشفکر کنید تا جزییات یادنون بیاد

من مريض نيستم همسرم به علت ايست قلبي نزديك دوساله زندگي نباتي داره چون پانزده دقيقه به مغزش اكسيژن نرسيده و سلول هاي مغزش مرده و فقط تنفس طبيعي داره متاسفانه نميتونه كارى انجام بده و يا غذا بخوره و يا آب هيچي 

من از خدا شفاى همسرم را ميخوام دكترها ميگن ديگه خوب نميشه ولي من ميگم تا وقتي نفس ميكشه اميد به بازگشتش هست مشكلم فقط همينه 

من مريض نيستم همسرم به علت ايست قلبي نزديك دوساله زندگي نباتي داره چون پانزده دقيقه به مغزش اكسيژن ن ...

بله با خوابتون جور در میاد

افرین به ایمان و توکل تون.

اون نماز نیازی نیست بخونید.

هفت شب قبل خواب با وضو و طهارت. سوره زلزله و آیه الکرسی بخونید هر کدوم چهارده مرتبه. و با کسی حرف نزنید.

بخوابید..توی این هفت شب خدا امر گشایش بهتون نشون میده که چه کاری صلاحه..و ازتون برادرانه میخوام حتما انجام بدید.و خواب ها یادداشت کنید تا فراموش نکنید.این مسائل شوخی نیست ..اگه ما راه ارتباط با خدا بدوتیم تو امور زندگی همه مشکلات راه دارتد

نمونه ش خوود شما، پرودگار نووری در دلتون نگه داشته که ناامید نباشی..

به یک سطح برتری با این درد و مشکلتون برسید. تجربه ست.. و برای حق تعالی کاری نداره تمام معادلات پزشکی و مهندسی بهم مبریزه و معجزه کنه..

و کاملا درکتون میکنم چه شرایط سختیه..

خدا تجربه و درکی برام گذاشته و یک راهنما خیلی کوچیکم ، پس به این خدایی که من و شما هم صحبت کرد تا ذره ی راهنمایی کنم اطمینان کنیم ک ناامید نباشیم

من منتظرتون هستم و همیشه امید و توکل داشته باشید 

معجزه به لحظه ی از اراده خداست

2706