2726
عنوان

يبوست در هفته ٣١ بارداري

692 بازدید | 17 پست

سلام بچها اول عيدتون مبارك 🌹

من از ديشب خيلي نگرانم واسه اولين بار ببخشيد يبوست گرفتم ميخواستم بدونم زور زدن الان تو اين هفته باعث باز شدن دهانه رحم نميشه ؟؟ 

چه خطرهايي داره ؟؟ 

ممنون ميشم جواب بدين😘

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتر به من شربت لاکسی ژل داده واسه این مواقع. یبوست تو بارداری خوب نیست

منم اولين بارم بود 

ولي خب فقط ميخوام بدونم با همين يكبار مشكلي پيش نمياد ؟؟ 

بعدش ميرم چيزي ميگيرم ميخورم

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
نه عزیزم الان اگه مسئله ای نداری مشکلی نیست

نه خداروشكر ولي همون ديشب يكم شكمم و سمت پهلو هام درد گرفت

نه زیتون واسه بجه هم خوبه  من خودم یبوست داشتم با زیتون و انجیر خوب میشدم ولی انجیر فکر کنم و ...

اهان 

ممنونم😘

قبلش بذار توی آب که شور نباشه چون شوری هم واست خوب نیست

خيلي خيلي ممنون❤❤

عزیزم من از اول بارداری یبوست دارم   تاالان که به امید خدا وارد هفته 28 شدم

خدایا هزارااان بار شکرت.. ممنونتم. خدایا خودت حافظ تانیام وامیر علی نازم باش..یه صلوات براسلامتی بچه هام وخونه دارشدنم بفرستید ممنونم ...عاشقتم خداجوونم. 
عزیزم من از اول بارداری یبوست دارم     تاالان که به امید خدا وارد هفته 28 شدم

اخي 

خب خودتو درمان كن خيلي خطر ناكه ماه هاي بالا تر ممكنه خدايي نكرده درد زايمانت شروع بشه

2706