2733
2734
عنوان

در مورد مراحل ivf بیمارستان شریعتی خبر دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32700 بازدید | 1207 پست
سه .چهار تومن شد با داروها و ازمایشا

سلام عزيزم، من دو روزه شروع كردم براي اي وي اف، الان دارم امپول پرگوريس مي زنم، ميخاستم ببينم روي بازو بزنم يا دور ناف، اون روزي كه رفتم رزيدنت گفت روي بازو بعد روي برگه ام نوشت دورناف، نمي دونم حالا چيكار كنم اين دو روزم رو بازو زدم شما چطوري زديد؟ چند تا امپول زديد براي من فعلا هفت تا نوشته، خيلي نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سینال اف و هاچ ام جی داشتم عزیزم

اهان پس چرا براي بعضي ها پرگوريس مي نويسن براي بعضيا هم هاش ام جي، پرگوريس قيمتش خيلي بالاتره تقريبا ده برابر هاش ام جي☹️اميدوارم بيشتر از اين نياز نباشه و باهمين هفتا نتيجه بگيرم🙏🏻

2728
دیگه به تشخیص دکتره ولی پرگوریس خیلی بهتره

من قبلا هاش ام جي زدم ولي نه براي اي وي اف براي اقدام طبيعي، من سي تاشو زدم تا رسيدم به فوليكول١٨ حالا نمي دونم پرگوريس هم همونطوري عمل مي كنه يا بهتره

اگر كسي تجربه دوتاشو داره ممنون ميشم بهم بگه🙏🏻

عزیز دلم،دوست خوبم استرس رو از خودت دور کن که اصلا برات خوب نیست. و بادید مثبت برو. توکلت به خدا باش ...

چطوری باید روند درمان تو بیمارستان شریعتی رو شروع کنم ؟هزینش چقدر میشه بدون بیمه واسه ای وی اف

عزیزان برای حاجت دلم یه صلوات هدیه کنید لطفا 💐
چطوری باید روند درمان تو بیمارستان شریعتی رو شروع کنم ؟هزینش چقدر میشه بدون بیمه واسه ای وی اف

سلام عزيزم من ي تاپيك زدم و توش هزينه هاي رو جز به جز نوشتم تو بيمارستان شريعتي 

مي توني بياي ببينيشون

هر سوالي داشتي من در خدمتم

من پس فردا عمل تخمك گيري دارم برام دعا كنيد جنيناي خوبي تشكيل بشه🙏🏻🙏🏻🙏🏻

سلام عزيزم من ي تاپيك زدم و توش هزينه هاي رو جز به جز نوشتم تو بيمارستان شريعتي  مي توني بياي ...

ان شالله موفق باشی عزیزم دامنت سبز بشه دلت شاد بشه

عزیزان برای حاجت دلم یه صلوات هدیه کنید لطفا 💐
2738
نه هیچ کدوم لازم نیست عزیزم. دفعه ی اول پرونده تشکیل میدن آزمایش و ... می نویسن مرد رو هم میگن باید ...

سلام عزیزم میشه لطفا جوابمو بدین...اینکه من تمام ازمایشارو تواین دوسال دادم ،اگه بخوام برم ivf دوباره نیازه که تکرار بشه یا نه؟ 

سلام.خوبید؟

یه سوال.اگر کسی کیست آندومتریوز داشته باشه و ناباروری هم داشته باشه و بچه نداشته باشه؛ واسه ivf بچه اول هزینه هارو کمتر نمیکنن؟؟؟

بعد اینکه بیمارستان شریعتی بهتره یا آرش یا طالقانی؟ من هیچی نمیدونم.از شهرستان میخوام برم

ممنون میشم راهنماییم کنید

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم😍❤

سلام بچه ها حالتون خوبه،من ۲۸سالمه یائسگی زودرس گرفتم بنظرتون برم شریعتی با تخمک خودم برام آی وی اف میکنن،آخه مراکز خصوصی میگن ذخیره تخمدانت خیلی کمه فقط اهدایی،لطفا راهنماییم کنید

عزیزم خیلی خیلی دیر جواب دادم. عذر خواهی میکنم. اگه نیازی به سوالی هست الان درخدمتتون هستم. 

سلام.خوبید؟ یه سوال.اگر کسی کیست آندومتریوز داشته باشه و ناباروری هم داشته باشه و بچه نداشته باشه؛ ...

سلام عزیزم 

تبریک میگم بارداری، شما با ivf باردار شدید؟ کدوم بیمارستان انجام دادید؟

سلام عزیزم  تبریک میگم بارداری، شما با ivf باردار شدید؟ کدوم بیمارستان انجام دادید؟

سلام دوست عزیز. متشکرم

نه شکر خدا بدون هیچ کاری طبیعی باردار شدم

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم😍❤
2706