2410
2553
عنوان

لکنت ناگهانی پسرم .خیلی نگرانم😓

610 بازدید | 24 پست

سلام عزیزان

پسرم ۲ سال و ۱۱ ماهشه تا ۱۰ روز پیش مثل بلبل حرف میزد حالا ۱۰ روزی هست لکنت پیدا کرده

نه از چیزی ترسیده نه شرایط روحی خاصی براش پیش اومده هییییچی

گفتار درمانی هم تو این تعطیلات نیست برم

خیلی نگرانم تحربه ی مشابهی دارین؟

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚

پسر خواهرشوهرم هم همین طور بود. اون از چیزی ترسیده بود. گفتاردرمانی و مهد رفت تا خوب شد. اگه روی کلمه هست جدی بگیر.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر دختر عموي من ٥ سالش بود همينطور شد وقتي بردش مشاور فهميد باباي يكي از دوستاش بخاطر دعواي بچگانه اين بچه رو تهديد كرده يه مدت كه رفت گفتاردرماني خوب شد

هنوز مادر نشدم، اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت باخدا تمام نشد! تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا که دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم! بیا و در مقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت ميكشم. عزیزم، اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم، هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر می دانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیش تر سختي کشیدم، بی منت!!! اما هیچکس مرا مادر خطاب نمی کند،می دانی تا تو را نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیا و رویا هایم را سر و سامان بده
2720
پسر خواهرشوهرم هم همین طور بود. اون از چیزی ترسیده بود. گفتاردرمانی و مهد رفت تا خوب شد. اگه روی کلم ...

اولش رو ی کلمات گیر میکرد مثلا میگف می می میگم

الان دوروزه کلمات رو میکشه

چقدر طول کشید خوب شه؟

اولش رو ی کلمات گیر میکرد مثلا میگف می می میگم الان دوروزه کلمات رو میکشه چقدر طول کشید خوب شه؟

دو سال و نیم طول کشید. برای اون روی همه کلمات بود. دکترش گفت برو مهد .بردش اولش بدتر شد اما در نهایت خوب شد. پسر اونم تو ۲ سال کامل حرف میزد.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
پسر دختر عموي من ٥ سالش بود همينطور شد وقتي بردش مشاور فهميد باباي يكي از دوستاش بخاطر دعواي بچگانه ...

ای وای طفلی

خوشبختانه تا اونجا که سرچ کردم اگه زودبهش رسیدگی کرد خوب میشه

ولی خیلی دلم آشوبه وقتی میخواد خرف بزنه گیر میکنه جیگرم کباب میشه😓

2714
دو سال و نیم طول کشید. برای اون روی همه کلمات بود. دکترش گفت برو مهد .بردش اولش بدتر شد اما در نهایت ...

خداروشکر که خوب شده

پسرم روی تمام کلمات نیست بیشتر روی حروف صدادار مثلا میگه کاااااااارتووون 

دچار کشیدگی گویی شده دو روزه

این تعطیلات تموم شه حتما میبرمش دکتر

خداروشکر که خوب شده پسرم روی تمام کلمات نیست بیشتر روی حروف صدادار مثلا میگه کاااااااارتووون  ...

نگران نباش. ان شاا... موردی نیست.

از چیزی ترسیده

دعوا کردن دونفر

در بسته

حیوون خونگی

تاریکی

ببین از چی ترسیده

تو رفتاراش ببینید از چی میترسه.. .به رفتاراش دقت کن و بنویس

به نگاهاش خیلی دقت کن

الان که نمیتونه حرف بزنه درست ولی شاید با حرکاتش متوجه بشید چی تو ذهنشه

زود ببرش پیش یه روانشناس یا مشاوره

اونا میدونن چیکار کنن

از چیزی ترسیده دعوا کردن دونفر در بسته حیوون خونگی تاریکی ببین از چی ترسیده تو رفتاراش ببینید ...

ممنون از راهکارت عزیزم حتما به رفتاراش  دقت میکنم

شاید واقعا از چیزی ترسیده 

خيلي تو اين سن پيش مياد به خاطر هيجانه زياد پيش روانشناس كودك ببر و اينكه وقتي چيزي ميخواد تعريف كنه بزار با ارامش و شمرده تعريف كنه يعني يجوزي اون هيجانو ازش بگير

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم
ممنون از راهکارت عزیزم حتما به رفتاراش  دقت میکنم شاید واقعا از چیزی ترسیده

فدای تو گلم

این طفل معصوم ها ممکنه از هر چیزی بترسن

حتی ممکنه خواب بد دیده باشه

خیلی باهاش باش ببین کی اعصابش بهم میریزه

کی بهت میچسبه

همه رو بنویس

تا یهماه صبر کن

اگه خوب نشد دفتر یادادشتت رو ور دار ببرش پیش مشاور

که اونجا بدونی چی بگی

البته ببریش پیش روانشناس کودک بهتره