2726
عنوان

پسردارشدن//خواهشا بخونین ونظر بدین

288 بازدید | 13 پست

سلام مامیای عزیز کسی بوده که بعداز سقط زودحامله شده باشه حتی زودتر ازاینکه پریودی بعداز سقطش شروع بشه

لطفا از تحربه تون بگین اگه اینجوری باشه احتمال اینکه جنین پسرباشه هست لطفا بگین از تجربه تون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یه بار سقط کردی اینبار بهتره فقط سلامتی از خدا بخوای نه جنسیت

امشب خیلی مهربون شدیا 😅😅😅

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
سونو رفتی؟بقایا نمونده؟

دکتر گفته بود هفته اول سقط که نمونده سنو نداد اخه دیوانه میشم امروز زنگ زدم میگه تا 90 روز مشکل نداره من تو خارج کشورم دیوانه شدم با این دکترا اصلا حرف درست نمیکنم صد تا سوال میکنه تو آخر میگن مشکل نیست گفت تا مشکل جدی نباشه سنو  نمیدن به همسرم میگم اونم میگه عجولی نکن تو غربت و هیچ کی نیست از کی بپرسم 😢😢😢نمیدونم چی کار کنم رازیانه و بابونه خورم ترس اینکه پرولایکنیم بالا نشه بس کردم 😭😭😭😭

خدایا شکرت   
بهتره ۳ماه فرصت بدین به خودتون.بدنتون هنوز امادگی نداره 

عزیزم من هفته پنج سقط داشتم الانم یه ماه گذشته ولی هنوز پریودنشدم رابطه ام کنترل شده است ولی میخوام بدونم اگه تاخیرپریودم زیادشدواقدام کردم چی میشه؟

یه بار سقط کردی اینبار بهتره فقط سلامتی از خدا بخوای نه جنسیت

اون که بله دردرجه اول یلامتی از الله متعال می خوام ولی دلم شدید پسر میخواد واونم از بزرگ بی همتا طلب میکنم شما راهنمایییم کنین اگه تحربه دارین یا دیدین وشنیدین