2703
2553

اونجا نرفتم ولی کیلینک مهر ایرانیان دکتر آزاده آقازاده که  خیابان ستارخانه ( فوق متخصص) رفتم خیلی خوب بود. با دستگاه های دیجیتال بارداری، سونوگرافیNT، انومالی،سونوگرافی سه بعدی  به طور دقیق انجام میده. نوبت دهی شون هم طوری هست که زیاد معطل نمی مونی و اینکه بیمه هم قبول میکنه. هر سوالی هم داشتم خانم دکتر با آرامش و حوصله جواب منو دادن.

اجازه ورود همراه را هم میده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم همه سونوگرافی های دوران بارداریم و رفتم مرکز تصویربرداری نماطب. خیلی دقیق و مجهز بود. کارشون عالی بود. دکترم تایید کرد. آدرس تو میدون سپاهه شماره تماسش اینه 77508771

سونوگرافی نرگس واقعا معرکه است ،ولی به جاش سونوگرافی نیلو مهتاب قربانی بینهایت بی شخصیت و از خود راضی ،فقط مریض رو از سر خودشون باز میکنن و تبلیغات دارن،به جای اینکارا یکم رو شعور و سوادشون کار میکردن خوب بود

2714

سلام دوست عزیز من اونجا نرفتم. ولی  یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر هست که داخل سایتشون کلی مقاله درباره بارداری و مراقبت های قبل و بعد از بارداری وجود داره. حتما به سایتشون سر بزنید تا اطلاعات کاملی درباره بارداری و سونوگرافی هایی که باید در این زمان انجام بدین بدست بیارین. این https://www.drvahabaghai.com/  سایتشونه حتما سر بزنید.