2733
2734
عنوان

در مورد دختر 6 ساله ام کمک میخوام

1242 بازدید | 17 پست

سلام

ممنون که اومدید

دخترم پیش دبستانی میره

یه روز اومد گفت مامان دوستم (که پسره) گفته میخوام باهات ازدواج کنم. منم گفتم عمرا

یا امشب گفت پسرعمش که هم سنشه گفته بزرگ شدم باهات ازدواج میکنم

میخواستم ببینم این طبیعیه؟

چه جوابی بهش بدم که دیگه از این حرفا نزنه 

البته میخوام چیزی بگم که حرفشو ازم پنهون نکنه و بعدا هم بیاد بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه‌ها تو این سن از این حرفا میزنن دگ ولی پسره من تاعمش بهش میگه دخترمو میخام بدم بتو میگه من فقط با مامانم ازدباش میکنم😐😐

من مامان دوعدد زلزله هستم😎 امیرعلی و امیرحسین
نمیدونم بلوغ زودرس داره؟؟؟؟؟ شوهرم که میگفت دیگه پیش هم نخوابیم که دچار بلوغ زودرس نشه

نه اصلا ربط نداره فقط همو دوست دارن و همبازین همین اتفاقا جلوش به هم محبت کنین همو بغل کنین کنار هم باشین برای ایندش خیلی خوبه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2738
نمیدونم بلوغ زودرس داره؟؟؟؟؟ شوهرم که میگفت دیگه پیش هم نخوابیم که دچار بلوغ زودرس نشه

بلوغ زودرس نیست عزیزم از فیلماییه که می بینن یا حرفایی که ما بزرگترا ندونسته جلوشون می زنیم می خواد نشون بده بهتون که بزرگ شده شما راه حل دیگه ای جلوی پاش بذارید که بزرگیشو به اثبات برسونه گذرا از این حرفاش رد شید و حساسیت نشون ندید

من بچه بودم به هم بازیام میگفتم با من ازدواج کن خب؟اونام میگفتن باشه اتاق پدرمادرم یک سر خونه اتاق خودمونم یک سر دیگه نه چیزی دیده بودم نه عقلم میرسید نه زود بالغ شدم همه هم بازیامم پسر بودن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
بغل در حد محبت اصلا نبايد جنبه سكسي داشته باشه

دقیقا مثلا پدر که از در میاد یا کنار هم رو مبل بشینن فیلم ببینن فقط جنبه عاطفی همین

مثلا موقع خواب دیده که بغل هم خوابیدیم و نزدیک همیم.

شوهرم میگه باید جدا بخوابیم

چون گاهی اوقات که با داداشش روی یه بالش میخوابن میگه مگه ما زن و شوهریم که اینطوری میخوابیم

محبت در حد روبوسی معمولی و بغل جلوش داریم

2706