2726
مث من😍😍😍😍😍 یهو فک کن ۲۰ نفر پاشدن میرفتن ماچ میکردم هر کی یه سمت میپرید😅😅😅😅

اره منم نمیدونستم با کدوم عیدی کردم یا نکردم   

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا سال بعد منم با شوشوم تو خونه خودمون سفره دونفری بندازم🙂

انشالله

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2728
خیلی خوبه. دعا کنید منم زودتر عروسیمو بگیریم برم خونم😑

ان شالله خوشبخت بشی زودی هم بری سرِ خونه زندگیت من اصلا دوران عقد رو دوست ندارم انگار آدم معلوم نیست کدوم وریه🙂

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
اره منم نمیدونستم با کدوم عیدی کردم یا نکردم    

اره. با همه روبوسی کردم یهو دیدم یکی از خاهر شوهرام میگه با من روبوسی نکردی بیا اینجا.خخخ گفتم مگ باهات رو بوسی نکردم

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
خونه خودمون..پارسال خونه پدرشوهرم... ولی خونه خودمونو بیشتر دوس داشتم ... کلی دیوونه بازی در اوردم . ...

ایجان .سال خوبی داشته باشین

ان شالله خوشبخت بشی زودی هم بری سرِ خونه زندگیت من اصلا دوران عقد رو دوست ندارم انگار آدم معلوم نیست ...

مرسی گلم.

خوش باشی.

اره بخدا عقد دوریه دلتنگیه کلافم.

مرسی گلم. خوش باشی. اره بخدا عقد دوریه دلتنگیه کلافم.

ممنونم من ۸ ماه عقد بودم اندازه ۸ سال برام گذشت چون پیش دانشگاهی هم میرفتم میرفتم شوهرم ظهر میومد دنبالم میبرد خونمون غذا میخوردم لباس عوض میکردم میومدم خونه ی مادرشوهرم تا شب میرفتم خونه ی مادربزرگم چون خونه بابام اینا تا شوهرم یه ساعت راه بود مادربزرگم ۵ دقیقه پدرمم نمیذاشت شب بمونم😒دوباره فرداش تعطیل از پس فرداش روز از نو روزی از نو😐😧

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
2706