2737
2734
عنوان

سفربه چابهار

5641 بازدید | 30 پست

سلام من وشوهرم ویکی ازدوستان قراره دوسه روزدیگه بیایم اونجا۱۵۰۰تافاصله داریم باراولم هست میشه راهنمایی کنید

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تاپیک های قدیمی هم دیدم همه ازشلوغی گفتن نگرانم مدرسه پیدانشه راستش پول هتل برامون زیاده

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
مدرسه سخت نمیشه برات عزیزم اخه خوب همه جای مدرسه کثیفه

نه فقط برای استراحت برمی گردیم همیشه اسکان امدرسه میریم بچه هامون فضای مدرسه رودوست دارن برای فوتبال😁

نه فقط برای استراحت برمی گردیم همیشه اسکان امدرسه میریم بچه هامون فضای مدرسه رودوست دارن برای فوتبال ...

بچه کوچیکم داری که گناه داره از سرویسش قارچ میگیره خیلی مراقب باش

2738
خوب برین یه مسافر خونه ارزان از مدرسه که بهتره

نمیدونم باراوله میریم یه کم اطلاعات می خواستم

وای دخترم هست یه ژلی چیزی با خودت ببر و نگذار تنهایی بره دستشویی با ژل ضد باکتریال بشورش

حالابایددرموردجاش یه کم تغییررویه بدیم شمامسافرت به اونجاداشتید

شلوغ ک اره هست مث همه شهرای دیدنی و تفریحی عیدا شلوغه...براخوردن اب معدنی بخرید ابش شوره. هواش خوبه رو ب گرمه.برای اسکان هم میشه رفت مدرسه هم میتونید برید خانه معلم. باخودتون چادرببرید. یا اتاقکای کنار دریاهم خوبه.غذاهای بلوچی هم عالیع. جاهای دیدنیشم ک سواحل و جاهای تفریحی و مناطق تجاری و بندریشه.. قیمتاهم تو بازار ارزونتر از منطقه هاست .. جشنواره و ایناهم داره احتمالا. 

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️
2706