2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سبزیاتو تا جاداره ریز کن و حسابی با شعله کم سرخ کن ینی یه 2 ساعتی طولبکشه اول سبزی خالی تو قابلمه در بسته تا آبش چیده بشه بعدم با روغن تا حسابی تیره و سرخ بشه
پیاز زیاد مزشو عالی میکنه.پیازتو ریز خرد کن و تفت بده اما نه خیلی زردچوبه بزن اندازه وقتی خورش معمولی میزنی که خوشرنگ بشه بعد سیر ریز خورد شده بریز توش سیرش با خودته دیگه
LilySlim Weight charts
سبزیاتو تا جاداره ریز کن و حسابی با شعله کم سرخ کن ینی یه 2 ساعتی طولبکشه اول سبزی خالی تو قابلمه در بسته تا آبش چیده بشه بعدم با روغن تا حسابی تیره و سرخ بشه
پیاز زیاد مزشو عالی میکنه.پیازتو ریز خرد کن و تفت بده اما نه خیلی زردچوبه بزن اندازه وقتی خورش معمولی میزنی که خوشرنگ بشه بعد سیر ریز خورد شده بریز توش سیرش با خودته دیگه
LilySlim Weight charts
LilySlim Weight charts
2714
اما سیر کم نریز بعد از یه تفت که سیرات سبک شد و بوی زردچوبه رفت سبزیاتو اضافه کن و یه تفت کوچولو تا با هم مخلوظ بشن بعد بهش یکم آب اضافه کن خیلی کم که فقط چنتا قل بخوره
LilySlim Weight charts
سلام.اگه قلیه میگو بلدین بگین لطفا.و نسبت گشنیز شنبلیله مساوی باشه یه چهار به یک؟

شنبلیله زیاد نریزی تلخ میشه من این اشتباهو کردم خیلی بد مزه شد
بیاموزید زندگی خصوصیتان را خصوصی نگه دارید در غیر این صورت دیگران زندگی شما راوسیله سرگرمی خود خواهند کرد
تویه کاسه به اندازه ای که میدونی میگوهات همه آغشته میشن زردچوبه+پودر سیر+فلفل+و هر ادویای دوسداری مخلوط کن همه میگوهاتو بریز توش و خوب زیرو رو کن بعد تو صافی بریز تا ادویه های اضافش بریزه بعد هم تو یه تابه یه 3 دقیقه تفتشون بده
LilySlim Weight charts
2706