2737
2734
عنوان

علایم پارگی کیسه اب یا سوراخ شدنش

209 بازدید | 13 پست

من در هفته ۱۸ هفته و ۵ روزم از دیروز همش احساس میکنم ترشحات خیس کننده زیاد دارم یعنی احتمال داره کیسه ابم سوراخ شده باشه دردی چیزی ندارم فقط دوبار از دیشب این طوری شدم لطفا راهنمایی دارم دیونه میشم??

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم من از دیشب فقط دوبار این حسو کردم یه بار دراز کشیده بودم یه بار صبح رفتم دسشویی ایستاده بودم ۲ قطره بی اختیار اومد مایعش اب مانند سفید و بدون بو بود.حالا نمیدونم دکترمم تا ۱۴ نیست خیلی میترسم سوراخ شده باشه دعا کنین برام من هفته بارداریم پایینه

2738

منم تو هفته 25 کیسه ابم سوراخ شد وقتی ابش میومدکم بود ولی انگار بی اختیار لباس زیرتو خیس کرده باشی دراز بکش استراحت مطلق کن برو بیمارستان برای سوراخ شدن دارو میدن تا ترمیم بشه کیسه ابت نزار دست بزارن معاینه ات کنن 

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی

١٨هفته خيلي پايينه كه

اگه كيسه آبت بود تا الان خالي شده بود 

منم تو١٨هفته ترسحاتم بيشتر شده بود البته عيدم هس ممكنه فعاليتت زياده بوده ترشحاتتم زياد شده

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
١٨هفته خيلي پايينه كه اگه كيسه آبت بود تا الان خالي شده بود  منم تو١٨هفته ترسحاتم بيشتر شده ب ...

خوب ترشحات شبیه ابه قطره ای میریزه برا همون شک کردم چون سرما خوردم عفونت واژنم داشتم میگم یه وقت پاره نشده باشه خیلی میترسم دکتراهم که همه تا ۱۴ نیستن.الان میری بیمرستان کارشنسا هستن که اوناهم سر در نمیارن سنو دو روز پیش رفتم خیلی فشار دار نکنه از اونه.دعا کنین برام.

خوب ترشحات شبیه ابه قطره ای میریزه برا همون شک کردم چون سرما خوردم عفونت واژنم داشتم میگم یه وقت پار ...

مطمئن باش كيسه آب نيس

برو دستشويي خوب مثانه تو خالي كن بعد يه دستمال بذار دوتا سرفه كن ببين چي ميشه

تو كه تو استرس گرفتن از منم بدتري دختر

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي