2726
عنوان

مرگ مادرم تمومی دنیام

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 43 پست
من شناسنامه م 20سالشه ولی دلم هزار سالشه  قبلشم سرپرست خونه بودم با مشکلات زندگیم باهمش سر کار ...

تجربه داري،قبول! اما خانمي كه ميخواي بزرگتر باشه ازت مطمئن باش در آينده ي نزديك خيلي به مشكل بر ميخوري.وقتي الان شما خودت آمادگي نداري ودلت نميخواد الان ازدواج كني و صرفأ براي نبودن مادر و مشكلاتت وخواهرت داري ،كمبودا و جاهاي خالي رو با ازدواج ميخواي پر كني اصلا فكر عقلاني نيست.شما به خودت فرصت بده با گذشت زمان حال وهواتون عوض ميشه وبهتر ميشين.عجولانه تصميم نگيرين.همه چيزو بخدا بسپار 

بیست سالتونه میخواین ازدواج کنید😱😱😱😨😨😨😨چه فامیل دلسوزی دارین😒😒زندگیتون رو کنید چه حرفیه مگه ازدواج خاله بازیه با سن کم و برای پر کردن وقتتون انجامش بدین

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه داري،قبول! اما خانمي كه ميخواي بزرگتر باشه ازت مطمئن باش در آينده ي نزديك خيلي به مشكل بر ميخو ...

واقعا ممنون

کاربری اقاkurdestan.sqzمن همان دیوانه اییم.که بعد از مرگت مادر.زندگیم دیوانه ایی را قبول کردم
2728

خودم میخوام ازین شهر برم خواهرمو بزار پیش خاله م یکم دور بمونم  النم منم عضا دارم نه ریشمو زدم نه به خودم میام نه اینک دل شادی برای عروسی  پس کسی هم با این شرایط خواستار من نیست  بهترین کارم رفتن

کاربری اقاkurdestan.sqzمن همان دیوانه اییم.که بعد از مرگت مادر.زندگیم دیوانه ایی را قبول کردم
واقعا ممنون

خواهش ميكنم

ازدواج خيلي تصميم بزرگ ومهميه.حسابي بهش فكر كن .چون خيليا با توجه نكردن و از بي تجربگي و فكر نكردن واحساسي بودن ،تصميم به ازدواج گرفتنو بدون اينكه يه لحظه به عواقبش فكر كنن كه اگه يه درصد ازدواج موفقي نشه در آخر چي ميشه،حالا همون افراد كه عجولانه ازدواج كردن خيلي زياد پشيمونن و ميگن ايكاش بيشتر فكر ميكردم ايكاش عاقلانه وآهسته تر قدم برميداشتم...خلاصه كاري نكن كه تهش برات افسوس باشه.

خودم میخوام ازین شهر برم خواهرمو بزار پیش خاله م یکم دور بمونم  النم منم عضا دارم نه ریشم ...

کسی وه خودتوبخوادهم دلتوشادمیکنه هم باعث میشه به خودت وزندگیت بیای،وریشتوهم بزنی😳😳

خواهش ميكنم ازدواج خيلي تصميم بزرگ ومهميه.حسابي بهش فكر كن .چون خيليا با توجه نكردن و از بي تجربگي ...

گرفتم چی میگی واقعا ممنونم 

یه دختر بیوه بود 25سالش خیلی توفکر بودم که بگیرمش البته هرچن خودش با تمام شرایط سازگار بود  الی  ریشم ولی خداروشکر چشامو باز کردی اینجوری هم خودم مرهم دردمم هم دلمم واس همیشه ازین بیشتر نمیشکنه

خودم میخوام ازین شهر برم خواهرمو بزار پیش خاله م یکم دور بمونم  النم منم عضا دارم نه ریشم ...

شما الان تو اين شرايط داري اشتباه تصميم ميگيريو خواهرتو ميذاري پيش فاميل و ميري.بعد چه انتظاري ميشه داشت كه منطقي به ازدواج فكر كنين.پس شرايط روحي رواني خيلي موثره تو هر تصميمي براي زندگي.بنظرم خواهرتو ول نكن نسپار به خاله عمه دايي،به اميد فاميل نباش.خواهرت بيشتر از شما احتياج بهتون داره و تركش نكن اون دختره ونبودن مادرت خيلي اذيتش ميكنه.شما ديگه نرو بمون پيشش

تا حداقل چند ماهي بگذره وبهتر شين جفتتون.بعد هر جا رفتي برو

اما هر جام كه ميري خواهرتو ببر ومراقبش باش.به فاميل نسپار

کسی وه خودتوبخوادهم دلتوشادمیکنه هم باعث میشه به خودت وزندگیت بیای،وریشتوهم بزنی😳😳

تو همونی که تاپیک زد دختر و زن سن بالاتر اگر هست بیاد و تاپیکت الان تعطیل شد؟من مطمئن نیستم ولی کارب ...

ابجی کاش همش تخیل بود همش دروغ بود برمیگشتم بە 11/بهمن  

شما الان تو اين شرايط داري اشتباه تصميم ميگيريو خواهرتو ميذاري پيش فاميل و ميري.بعد چه انتظاري ميشه ...

خودش میگ خونه؛ی عموم میمونم هر وقت زن گرفتی منم میام تنها روحیه م بدمیشه تو یه خونه

گرفتم چی میگی واقعا ممنونم  یه دختر بیوه بود 25سالش خیلی توفکر بودم که بگیرمش البته هرچن خودش ...

خب پس شما سريع متوجه خوب وبد ميشي.خودتو جوونيتو الكي وخيلي آسون به باد نده.به خودت فرصت بده كه اين دوران رو پشت سر بذاري و از قبل محكمتر باشي.هميشه اميد به خدا رو از دست نده

بخواه ازش كه به موقع كسي كه قسمتت رو سر راهت قرار بده .بخواه از خدا دختري باشه كه عقل و فهم و درك بالايي داشته باشه و خودتو براي خودت بخواد و اهل زندگي باشه.مطمئن باشه خدا خيلي مهربونه و بهترينو سر راهت قرار ميده كه مرحله ي جديد زندگي رو تجربه كني.البته به وقتش!!!! شك نكن بخدا...

2706