2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ترس از همه ی سفرا ندارم ولی این سفر دو نفره با شوهرم و دوتا پسرام  که ۶ و ۷ سالند میخوام برم شمال تو روستا ویلا داریم اونجا از شهر دور زیاد هم خونه نیست ولی از شباش میترسم اتفاقی بیفته چیزی بشه چکار کنم بچه ها 

2456
سلام نثار جونم تایپک قبلیمو میتونی بخونی اونجا نوشتم عزیزم 

نمیدونم چطور پیداش کنم. اگه مشکلت ترس از سفره منم دارم. من بیشتر ترس از ماشین دارم. از مسیر و راه جاده میترسم. احساس میکنم الان تصادف میکنم کن فیکون میشم البته خدا نکنه. و بدی شرایطم هم اینه که باید زیاد شهرستان بریم. از الان غصه م گرفته

من از دیشب بعد سال تحویل زدم ب راه اصلا نخوابیدم  از کرج به شیراز  الان دیگه نزدیک شیراز ...

بسلامتی و خوشی خوش بحالت سفر خیلی کیف داره فقط مواظب باشید جاده ها خیلی شلوغه سلام ما رو ب حافظ برسون

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                 یادگاری که در این گنبد دوار بماند
2714
ترس از همه ی سفرا ندارم ولی این سفر دو نفره با شوهرم و دوتا پسرام  که ۶ و ۷ سالند میخوام برم شم ...

وقتی خدارو داری بینیاز از هرچیزی هستی خدا خالق همه؛چیز هرچی شد به خودش پناه ببر به سفرتم برو ایشالله به خیر خوشی

کاربری اقاkurdestan.sqzمن همان دیوانه اییم.که بعد از مرگت مادر.زندگیم دیوانه ایی را قبول کردم
2706