2726

همش میترسم نکنه ام اس گرفته باشم،درازمیمشم یه ذره پاهام گزگزمیکنن،حس میکنم پاهام ضعیفن کسی اینجورشده؟ بیشترامروزاینجورم

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید‌کمخونی داری ی ازمایش بده چ سریع مریضی میچسبونین ب خودتون منم ی خورده‌میشینم گز گز میکنع پام‌کمخونم

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2728

شمام مثه من وزنت زیاد نشده ؟؟؟یا کم خونی ندارین؟؟؟من وزنم زیاد شده اینجوری ام‌😣 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
شاید‌کمخونی داری ی ازمایش بده چ سریع مریضی میچسبونین ب خودتون منم ی خورده‌میشینم گز گز میکنع پام‌کمخ ...

آره اینقدر براخودم فکرمریضی میکنم.ازعصر رفتم توفکرش.

آره اینقدر براخودم فکرمریضی میکنم.ازعصر رفتم توفکرش.

این چ فکراییه اخه استرس میدی ب خودت

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

والا آزمایش کم خونی ندادم جدیدا.ولی حس میکنم یه ذره چاق شدم.دقیقا اینجورکه میگم شمام هستین؟ خ رفتم توفکر

یعنی اضافه وزن میتونه باعث بشه

فکر نکنم

من ۶ ماهه که دست و پای چپم خواب میره دکتر برام ام آر آی نوشت قراره برم

یعنی اضافه وزن میتونه باعث بشه فکر نکنم من ۶ ماهه که دست و پای چپم خواب میره دکتر برام ام آر آی نو ...

خدا کنه چیزیتون نباشه گلم،سلامت باشین همیشه.اخه من تادرازمیکشم این حس ایجادمیشه

2706