2733
2734
عنوان

همسایه فوق العاده بیشعور و نفهم

1836 بازدید | 63 پست

خسته شدممممم بارها بهشون پیام دادم اخطار دادم وقتی راه میرن انگار ی گله گوسفند ول کردن خدایا من به کی بگم حیاط جا مرغ نیست اینجا شهره اینجااااااا روستا نیست هرچیزی جای داره راه پله با بدبختی شستم پر از پی پی مرغه  😭😭😭😭  الان از مهمونی اومدن تو حیاط داد میزنه پسرشو از حیاط صدا میزنه اونا طبقه دومن. صبحا ساعت شیش صدای اهنگ ماشینش زیاد میکنه خداااا شفت شدم دیگه

من دوبار عاشق شدم یکبار با دیدن لبخند یار بار دیگر لبخند تو فرزندم 😍 تو جانی و یارم جانانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم یه همسایه نفهم دارم طبقه پایین صبح تا شب به دختر سه سالش فحش ناموسی میده و داد میزنه خدا نگذره ا ...

چسکار کنم خستم واقعا یجورب شدم دیگه دوست ندارم تو خونه خودم بیام

من دوبار عاشق شدم یکبار با دیدن لبخند یار بار دیگر لبخند تو فرزندم 😍 تو جانی و یارم جانانم
2738

منم درک نمی کنم اینایی که تو شهر مرغ و خروس نگه می دارنو! واقعا هر چیزی جایی داره. 

یکی از خونه های اطراف خونه ی منم خروس داره(همسایه هم نیست کوچه پشتیه اصلا نمی شناسمش!). رسما ساعت سه نصفه شب شروع می کنه به آواز خوندن...خب این یعنی چی؟! فکرشو بکن...می خوابی...سه از خواب می پری...دوباره سعی می کنی بخوابی و شیش بیدار بشی بری دنبال کارت.  

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
چسکار کنم خستم واقعا یجورب شدم دیگه دوست ندارم تو خونه خودم بیام

درکت میکنم من باردارم روزا میخام استراحت کنم چنلن داد میزنه و بد دهنی میکنه خدا میدونه بیشعور بی فرهنگ😠😠

درکت میکنم من باردارم روزا میخام استراحت کنم چنلن داد میزنه و بد دهنی میکنه خدا میدونه بیشعور بی فره ...

یعنی بارها پیام دادم عکسشو بزارم دهنت باز میمونه

وای اینجام همینه همسایه پشتی و جلویی خروس دارن دم ب دیقه قوقولی قوقو‌دیوانه شدم انگار نه انگار محیط شهریه بی فرهنگا شما که نمیتونین از حیووناتون دس بکشین همون روستا باشین رواعصاب بقیم نرین

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2706