2726
عنوان

ریمل ابرو

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 41 پست
خواهش .حتما امتحان کن. شبا وقت خواب کمی بزنی به ابرو و مژه هات هم عالیه‌.صبح بشور البته

نمیره داخل چشم؟ضرر نداره؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تاحالا وازلین و نشنیده بودم حتما امتحان میکنم. 

منم چندماهیه خبردار شدم😊

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
نمیره داخل چشم؟ضرر نداره؟

ضرر نداره. با گوش پاک کن بزن سطحشو خیلی کممم. نه زیاد که توچشم بره

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ممنون گفتی😙

خواهش عزیزم

مال من صورتمو میشورم به راحتی پاک میشه مارکشو عوض کن

چه خوب.‌من دوسه تا تاالان گرفتم همه بشدتتت چسبنده و مقاومن. گذاشتم کنار کلا و استفاده نمیکنم‌ .سایه ابرو بهتره

چه خوب.‌من دوسه تا تاالان گرفتم همه بشدتتت چسبنده و مقاومن. گذاشتم کنار کلا و استفاده نمیکنم‌ .سایه ...

فردا اگه یادم بود عکسشو میذارم

خیلی راحت پاک میشه و خیلی طبیعیه انگار رنگ ابروی خودمه حتی چند بار رفتم آرایشگاه ابروهامو بردارم ریمل زده بودم

آرایشگرم ازم مارک ریملمو میپرسید 

فردا لایکم کن یادم بمونه برات عکس بگیرم

قیمت ریمل ابرو بر چه اساسی تعیین می شود؟ پارامترهای مختلفی در قیمت ریمل ابرو موثر هستند . قطعا برای خرید از یک برند خارجی معتبر و معروف، در مقایسه با برندهای متفرقه، بایستی مبلغ بیشتری هزینه کنید.

جدای از اینکه قیمت به برند بستگی دارد، وجود مواد به کار رفته مرغوب و با کیفیت در ساخت این محصول نیز، در قیمت نهایی آن تاثیرگذار است.
https://elanza.com/category/eyebrow-mascara