2733
2734
عنوان

ریمل ابرو

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 41 پست
برای پاک کردم ریمل و ریمل ابرو میگن وازلین بهترینه. هم تقویت کننده و ضخیم کننده هست برای مژه و ابرو ...

آها ممنون عزیزم حتما امتحان میکنم 

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
خیلی بده چندتا از موهام کنده شده اینقد که چسبناکه

میدونم چی میگی. با دستمال مرطوب و شامپو هم نمیره.‌من وازلین روی دستمال مرطوب میزنم و پاکش میکنم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرم موهارو نمیریزه؟

نه. بزن به ابروت با دستمال پاک کن. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2731
آها ممنون عزیزم حتما امتحان میکنم 

خواهش .حتما امتحان کن. شبا وقت خواب کمی بزنی به ابرو و مژه هات هم عالیه‌.صبح بشور البته

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
خواهش .حتما امتحان کن. شبا وقت خواب کمی بزنی به ابرو و مژه هات هم عالیه‌.صبح بشور البته

من تاحالا وازلین و نشنیده بودم

حتما امتحان میکنم. 

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
باشه مرسی

خواهش عزیزم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
خب فوقش بذار بمونه اگه پاک نشد.  بهتر از اینه ابرواتم باش کنده شه

بالاخره که باید پاک شه عجب اشتباهی بود کردما😢😢😢 .ممنون جواب دادین

به دنبال کسی جامانده از پرواز میگردم ....مگر بیدار سازد غافلی را غافلی دیگر

وازلین و آ د نداری با کرم پاک کن بقول دوستمون. کلا یه چیزه چرب. 

2706