2737
2734
عنوان

کیا نوزاد زیر یه ماه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 51 پست
اوینا جان چرا شما با من مشکل داری چرا حس میکنی من دروغ میگم چرا پی ام نمیدی ببینی منو،اصلا باشه سایت ...

اولاً سایت واسه من نیست!!! دوماً شما عکس رو بزار پروفایل تلگرامت. دوستان نظرشون رو اینجا برات مینویسن. تو اکانت قبلت میگفتی با ویس راحت تری حالا قضیه عکس شده! مشکل شماهم امیدوارم حل بشه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم هر کی مسول دغاع از خودشه قرار هم نبست کسی اجباری بره پی وی کسی و این حرفا و همه خودشون عقل دارن خب و میبنن چی به چیه پس نیازی نیس با قضاوت عجولانه دید خودمون رو نسبت به یکی به بقیه هم تحمیل کنیم شبت خوش

بچتون از نظر شیر گرفتن یا ریه و گوارش بعد مرخص شدن مشکلی نداشت؟

نه بیمارستان خصوصی زایمان کردم . عوضیا به خاطر پول سه رز بچه ام رو به اسم اینکه ریه اش کامل نیست نگه داشتن . در صورتی که قبل از زایمان سونو گرافی شبش گفت بچه ات اتدازه جنین ۳۷ هفته رشد داره تولدش مشکلی تداه . خلاصه کلی بچه ام رو کردن موش آزمایشگاهی بعدش با رضایت خودم بردیمش بیمارستان دولتی فهمیدیم شکر خدا هیچ مشکلی نداره جز زردی 

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
2728
اولاً سایت واسه من نیست!!! دوماً شما عکس رو بزار پروفایل تلگرامت. دوستان نظرشون رو اینجا برات مینویس ...

اره دوستمون درست میگه 

من رفتم دیدم پروفایلت خالیه

چند دقیقه بذار رو پروفایل تلگرامت نظرمونو میگیم

2738

حالا میشه خاهش کنم لطفا هر کدوم که نوزد دارین پی ام بدین من راجب نگه داریش مارک پوشک لباس پوشوندن کلا اروغ اینا یه کم سوال کنم یاد بگیرم نمیخام پرستار بگیرم تشکر بازم میگم از پشت ایدی کسی قطعا کسی رو نمیخوره والا خانوما

اون قرمزیا هم میره. دختر من روی گونه اش و پشت یکی از پلکاش داشت تا یک ماه یک ماه نیم بعد تولدش رفت.

دختر منم از اون قرمزا رو دوتا پلکش و بین دو ابروش و پشت گردنش داشت الان یه سالشه یه کمی کمرنگ شده آیا میره یا میمونه🤔

اینم بگم اوینا خانوم برا شما که خیلی حساسی تا حالا از پشت ایدی نشده کسی یکیو بتونه بخوره دکمه ای هس اونجا به اسم بلاک کسی مزاحم یک بشه اونو میزنی نمیتونه پیام بده همین راحتی نیازی نیست راجب یکی پشتش حرف بزنیم قصاوت کنیم

دختر منم از اون قرمزا رو دوتا پلکش و بین دو ابروش و پشت گردنش داشت الان یه سالشه یه کمی کمرنگ شده آی ...

دکترش چی میگه؟ اگه ماه گرفتگی نباشه که میره به مرور.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706