2703
2553
عنوان

چقدر از نظر چهره و هیکل همسرتون قبولتون داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5042 بازدید | 93 پست
من با اینکه میگن که خوشکلم و پشت سرم خیلی از خوشکلیم تعریف میکنن ولی تو نه سال ازدواجم همسرم هیچ وقت ...

به نظرم گاهی وقتا شاید بهتر باشه خود آدم نظر شوهرش و مستقیم در مورد خودش بپرسه ، البته بعضی خانما این کار و دوست ندارن و احساس میکنن کوچیک میشن با پرسیدنش  ولی من چون برام مهم بود که مورد تایید شوهرم باشم که بعد ازدواج تازه یادش نیفته که چهرم و دوست نداشته همون اول ازش پرسیدم.

به نظرم گاهی وقتا شاید بهتر باشه خود آدم نظر شوهرش و مستقیم در مورد خودش بپرسه ، البته بعضی خانما ای ...

راستش من جرات پرسیدنشو ندارم چون یه آدم بی نهایت رک و بی ادبه که مهم نیس دل کیو چجوری بشکنه😏😏😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من هم خوشتیپم هم قیافم خوبه 

قدم 173 وزنم 65

سفیدم موهای قهوه ای بلند و لخت دارم پوستمم خوبه همه تعریفم میکنن بجزززز شوهرم 😕 یعنی هر روز در حال له کردن منه با ایراد گرفتناش

انقدر  ایرادای چرت گرفته که هم خودش از چشمم افتاده هم خودم از خودم متنفر شدم 

یک بار ماه و قسمت من کن.. 

منم ی مدت برا اشنایی باهاش میحرفیدم(قبل ازدواج)وووواااااای وااااااااای وااااااااای،....چقد ازم تعریف ...

پس قبولت داره و خوشگل می بینتت ما هم تو عقدیم شاید بعد عروسی دیگه نگه. به هر حال وقتی مدام پیش همسرت باشی و ببینتت عادی میشه. من و همسرم تو عقدیم و زیاد هم و نمیبینیم

2456
پس قبولت داره و خوشگل می بینتت ما هم تو عقدیم شاید بعد عروسی دیگه نگه. به هر حال وقتی مدام پیش همسرت ...

کاااااش فقط 1درصد ازون تعریفارو نگه میداش واس الانم ک با وجودش اعتماد بنفسم شده صفر،احساس میکنم،هیچ لباسی بهم نمیاد،هیچ آرایشی صورتم و خوشگل نمکنه،هیچ دلربایی دلشو نمبره،هیچ .....هیچ...هیچ...استارتر جان باوجود تایپک خوبت دوباره داغ دلم تازه شد.ممنون

الهامم(می تونید الی صدام کنید)

من به لطف آقا به درجه ای از اعتماد بنفس رسیدم که وقتی تو آینه خودمو میبینم تعجب میکنم یه لحظه . آخه با اون زشتی که تصور میکنم هستم خیلی فرق دارم

یک بار ماه و قسمت من کن.. 

کاااااش فقط 1درصد ازون تعریفارو نگه میداش واس الانم ک با وجودش اعتماد بنفسم شده صفر،احساس میکنم،هیچ ...

عزیزم واسه رابطه که سمتت میاد؟ اگه اینجوریه یعنی چهره و هیکلت و دوست داره دیگه ولی خب شاید الان فکر میکنه دیگه لازم نیست به زبون بیاره و شما خودت میدونی. کلا مردا همینن. اوایل خیلی محبت و عشق و علاقه دارن ولی بعد کم و کمتر میشه جوری که آدم فکر میکنه دیگه علاقه ای ندارن ولی تو تصور مردا اینه که حتی بیشتر از روزای اول همسرشون و دوست دارن.

ما هم اوایل عقدمون همسرم خیلی وقت و توجه میذاشت اما الان خیلی کم شده. بیشتر من رابطه مون جلو میبرم تا اون

2714
عزیزم واسه رابطه که سمتت میاد؟ اگه اینجوریه یعنی چهره و هیکلت و دوست داره دیگه ولی خب شاید الان فکر ...

اين اتفاق واسه هفت ماه عقد يكم زود نيست ؟ مدل اينا شده كه انگار هفت سال ازدواج كردن 😐

شوهرم قیافه مو دوست داره.

ولی هیکلمو میگه برو باشگاه

من لاغرم با قد ۱۶۸ وزنم ۵۶ کیلوئه.ولی یکم پهلو دارم.سینه و با.س.ن هم ندارم😐

میگه برو باشگاه خودتو بساز اما من تنبلیم میاد😁

خودمم ناراحتم اصلا راضی نیستم از خودم ولی واقعا حسش نیست...

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده

خیلی خوبه که همسر ادم تعریف کنه ولی خانوما اول که ادم واقع بین همیشه یه شناخت نسبی نسبت به شمایلش داره دوما مگه زیبایی چقدر مهمه؟ 

و از همه مهمتر ما زنا باید یاد بگیریم خودمونو همونطور که هستیم دوست داشته باشیم و وابسته تعریف هیچکس نباشیم

ده ساله با شوهرم هستم کاملا معمولی هستم از نظر خودم قدمم نسبتا کوتاهه هیکل معمولی رو به تپلی دارم ولی شوهرم طوری ازم تعریف میکنه که انگار کیم کارداشیان و جنیفرو جمع کردن منو ساختن تو این ده سال همه شکلی شدم چاق لاغر باردار حتی میگه تو بارداریت بی نهایت زیبا بودی ولی باور کنیذ اصلا مهم نیست حالا اصلا فرض کن زشتم دنیا به چیزهای بیشتری از ادم های زیبا نیاز داره این جامعه به زنان توانمندومستقل نیاز داره به مادرای قدرتمند زیبایی شاید اخرین مرحله باشه

2706