2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرت 😞

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
خانومی یه سوال داشتم ببخشید استاتر سوال به تاپزک تو ربطی نداره ولی دنبال خانوم باردارمیگشتم

عزیزم باردار نیستم تیکر تولد دخترمه .. ولی قبلا ک باردار بودم بپرس شاید بتونم کمکت کنم 

تیکر تولد دوسالگی عشقم دخملم . بسلامتی همه نی نی ها صلوات 

آستینش رو مخه

اسم کاربریمو دیدی فکر بد کن😁😁بمن چه مگه من مسئول فکره تو ام😒😁😎 ***I have died everyday waiting for you... Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years... I'll love you for athousand more *** Tut elimden, beni çok sev, kimsey verme...Seveceksen, ömürlük sev, bir günlük sevme
2738
عزیزم باردار نیستم تیکر تولد دخترمه .. ولی قبلا ک باردار بودم بپرس شاید بتونم کمکت کنم 

عزیزم ممنون میگم من هفته8هستم خیلییی کم لکه بینی دارم شیاف هم استفاده میکنم میگم تا10باید استفاده کنم الان 2روزش مونده شیافهام تموم بشه .اگه تموم بشه بعد لکه بینی داشتم دوباره باید استفاده کنم؟

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
عزیزم ممنون میگم من هفته8هستم خیلییی کم لکه بینی دارم شیاف هم استفاده میکنم میگم تا10باید استفاده کن ...

لکه بینی داری فقط استراحت کن .. اگه با استراحت دیدی باز داری اره شیاف بزار .. استراحت خیلی خوبه زیاد کار نکن مخصوصا تو ک اولاشی هنوز

لکه بینی داری فقط استراحت کن .. اگه با استراحت دیدی باز داری اره شیاف بزار .. استراحت خیلی خوبه زیاد ...

ااااا ممنون مرسی گلم تولد دخملتم مبارک پیشاپیش .عیدتونم مبارک

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
ااااا ممنون مرسی گلم تولد دخملتم مبارک پیشاپیش .عیدتونم مبارک

عیدتوهم مبارک میکنم خواهری . انشاالله نی نی نازت صحیح سالم بیاد بغلت 

2706