2737
2734
حرف زدم گف باهاش حرف میزنیم حلش میکنیم ولی من دیگه نمیکشم بخدا نمیکشم نه ندارم

عزیزم زندگیو نمیشه همینجوری یهوو تمومش کرد ایشالا درست میشه بسپر به بزرگترات و خدا

ماه سوم اقدام ،،،خدایا میشه مامان بشم منم❤️
عزیزم زندگیو نمیشه همینجوری یهوو تمومش کرد ایشالا درست میشه بسپر به بزرگترات و خدا

😔😔😔نمیدونی چی میکشم از دستش

اونم منو نمیخاد چندین بار قسم خورد ک میخام ولت کنم ولی از ابروم میترسم چون فامیلیم خجالت میکشم ولی دنبال بهونم که طلاقت بدم داد میکشید خدا مگه من چه بدی در حقت کردم ک این نصیبم شد 😢😭

یه صلوات ختم کن مرسی🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره وقتایی ک عصبانی میشه اینطوریه

اگه همیشه فحش میده کتک میزنه ی فکر اساسی بکن واقعا اماالان فقط استراحت کن ب چیزی فک نکن یکم آرومتر بشی تابتونی درست فک کنی

اسم کاربریمو دیدی فکر بد کن😁😁بمن چه مگه من مسئول فکره تو ام😒😁😎 ***I have died everyday waiting for you... Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years... I'll love you for athousand more *** Tut elimden, beni çok sev, kimsey verme...Seveceksen, ömürlük sev, bir günlük sevme
2731
من گفته فودم وسایل بخره نخرید منم هیچی نگفتم ولی ناراحت شدم گفتم چرا نخریدی پس برگشت گف خسته کوفته ع ...

😐 روانیه شوهرت

از شوهرت بدتر پدرته که طرفدار دخترش نیست و نگران آبروشه

2738
چرا شوهراي خانوماي نيني سايت همشون بدن؟؟ كم كم دارم از ازدواج منصرف ميشم

والا من میکم اگه جونتو و جوونیتو دوست داری قید ازدواجو بزن . برو کار کن پول دربیار آقای خودت باش

والا من میکم اگه جونتو و جوونیتو دوست داری قید ازدواجو بزن . برو کار کن پول دربیار آقای خودت باش

درستش همینه .شوهرا هیچ وقت به زن مستقل نمی تونن زور بگن چون پرتش میکنه از خونه بیرون پدرشم در میاره .این زنای بی کس و بی پولن که باید سختی بکشن و جیک نزنن چون نه پشتیبان دارن نه خودشون مستقلن 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود .