2737
2734
عنوان

شروع بهار 1397 مبارک باد

397 بازدید | 8 پست

شروع بهار و سال جدید رو بهانه ای قرار بدیم برای ترک عادت هایی که باعث آزار عزیزان میشه .هر کسی ممکنه یک یا دو  خصلت آزاردهنده داشته باشه فقط با کمی فکر و تداعی خاطرات میشه اونها رو شناسایی کرد چقدر خوبه در ابتدای سال جدید یک ویژگی خوب به ویژگی های قبلی اضافه کنیم و رفتارهای بد رو از خودمون دور کنیم.

چه نوع رفتار یا ویژگی خوب رو دوست دارید در سال جدید تجربه کنید. در این تاپیک به اشتراک بزارید و درباره آنها تصمیم جدی تری بگیرید

در سال جدید

آرزو میکنم سفره هاتون همیشه پر برکت باشه

آرزو میکنم تمام روزهاتون سرشار از انرژی باشه

آرزو می کنم حال دلتون همیشه شاد باشه

آرزو می کنم در سال جدید هرچی اتفاق خوبه برای ایران رقم بخوره.

تمام همکاران عزیزم در بخش تحریریه، کلینیک و ویدیو زحمت کشیدند و یادداشتی برای شما کاربران عزیز نی نی سایت آماده کردند. خواندن پیام بچه ها و آشنایی بیشتر با این دوستان خالی از لطف نیست.

این گیف زیبای بهاری که حاصل زحمت و تولید بچه ها در واحد تحریریه و ویدیو است، تقدیم به کاربران عزیز نی نی سایت

مشاهده گیف تبریک نوروزی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانوم تهرانی سلام، خسته نباشی، میگم چرا کن نمیتونم جدیدترین تاپیک ها رو ببینم حالا چکار کنم

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
هر چیزی فلسفه ای داره فلسفه ی وجود عید چیه؟ بسکه بد می گذرد زندگی اهلِ جهان چونکه از عمر سالی گذر ...

این نشون میده زندگی ما ایرانیها همیشه همینطور تلخ بوده! حتی 1000 سال پیش هم مردم مینالیدن. هنوزم چیزی عوض نشده

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150

سلام بنده کاربر حسنکم هستم از سال پیش عضو سایت خوبتون بودم اما امروز یه تاپیک زدم که بقایی کیه که نی نی یار قطع دسترسیم کرد بعد فهمیدم ک سیاسی بوده اما خب من نمیدونستم بعد بازم با کاربری دیگه اومدم ببینم چرا قطعم کرده که جواب نداد و بدون دلیل قطعم کرد لطفا رسیدگی کنین واقعا دیگه نی نی یاراتون رد دادن بی دلیل قطع میکنن اگه میشه زودتر پاسخگو باشین منتظرم

حسنکم سابقم   قطع کاربری شدم  زایمان هم نکردم    
2738