2726
عنوان

رنگ مو

| مشاهده متن کامل بحث + 1992 بازدید | 105 پست
از پا درومدم به خدا تا تموم شد.  نمیدونم چه جریانی بود همش کش پیدا میکرد کارام.  چیات موند ...

حمام و دستشويي  پهت موكت شسته لباساي كثيف جارو برقي اتاقى خواب ريخت و پاش خريدن سبزه و ماهي و ميوه و شيريني 😢😢

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلامت باشی گلم  شما هم بذار چرا که نه

رنگ مو کنفی تیره ورداشتم خانومه گفت برای اینکه این رنگ کاتالوگ در بیاد باید روشنترشو ببری.  میترسم موامو روشن کنه.  

نمیدونم عزیزم ولی فکر کنم ماه های اوله که میگن ضرر داره.  اواخرش همه خودشونو خوشگل میکنن

نمیدونم.همش میگم کی از 9ماهم میگدره برم ارایشگاه.از خودم واقعا خسته شدم.شوهری هم ک حس میکنم بخاطر بهم ریختگیم ازم دور شه

حمام و دستشويي  پهت موكت شسته لباساي كثيف جارو برقي اتاقى خواب ريخت و پاش خريدن سبزه و ماهي و م ...

همش ۲   ۳ ساعت بیشتر وقت نمیخاد الان بخاب فردا با انرژی بتونی به کارات برسی زیاد هم وسواس به خرج نده به قول مادر شوهرم همیشه میگه جون نکنده به تنه . زیاد خودتو اذیت نکن 

همش ۲   ۳ ساعت بیشتر وقت نمیخاد الان بخاب فردا با انرژی بتونی به کارات برسی زیاد هم وسواس به خر ...

الان بخوابم فردا ساعت ٣ بيداو ميشم تازه حمام بايد برم تر تميز كنم 😢

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂
2706