فردا

ميخواستم بگن الان انقد بيكاري رنگ بزاري بي زحمت يه كمكي به من بده خونه تكونيم تموم شه 😂😂

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه دار شدن كار خطر ناكيه با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدن تان زندگي كند😍 خدايا مواطب ني ني تودلم باش 😍
ميخواستم بگن الان انقد بيكاري رنگ بزاري بي زحمت يه كمكي به من بده خونه تكونيم تموم شه 😂😂

از پا درومدم به خدا تا تموم شد.  نمیدونم چه جریانی بود همش کش پیدا میکرد کارام.  چیات مونده؟ 

من دلم میخاد موهام دکلره کنم با اینکه میدونم میسوزه.ولی تو ایام بارداری ک مشکل نداره؟من فردا وارد 9م ...

نمیدونم عزیزم ولی فکر کنم ماه های اوله که میگن ضرر داره.  اواخرش همه خودشونو خوشگل میکنن

از پا درومدم به خدا تا تموم شد.  نمیدونم چه جریانی بود همش کش پیدا میکرد کارام.  چیات موند ...

حمام و دستشويي  پهت موكت شسته لباساي كثيف جارو برقي اتاقى خواب ريخت و پاش خريدن سبزه و ماهي و ميوه و شيريني 😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه دار شدن كار خطر ناكيه با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدن تان زندگي كند😍 خدايا مواطب ني ني تودلم باش 😍
هنووووز داری میتکونیییی ؟؟؟ 😃😃😃

اره 😰😰

1
5
10
15
20
25
30
35
40