2737
2734
عنوان

کی بیداره ؟ چرا بیداری 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 77 پست

بچه ها من امروز از صبح تپش قلب دارم یهویی ضربانم میره بالا نفسم تنگ میشه نمیدونم چمه 

اتفاق خاصی هم نیوفتاده خلاصه اینکه حلالم کنین کاربره خوبی بودم

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
واي الان پريود شدي 😕 چه ضدحال خوردي روز عيد 

خيلييييييي ناراحتم پري شدم 

اونم از نوع وحشتناكششششش كه نميتونم تكون بخورم

فردا هم بايد بريم خونه مادر شوهرم نميدونم چيكاركنم

هر زن يك سرزمين است .اداب و رسوم خودش را دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معاوم بود تازه واردی، منم اول سوالمو توی تاپیک دیگران پرسیدم😨😨😨😨😨، عزیزم باید تاپیک بزنی

میدونم آخه نمیتونستم اونجا تک تک جواب همرو بدم. گفتم شاید اینجا یکی دونفر بخونن جواب بدن.  آخه پرسید چرا بیدارین . منم دلیل بیداریم سوالم بود که اینجا گفتم 😞

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2731
خيلييييييي ناراحتم پري شدم  اونم از نوع وحشتناكششششش كه نميتونم تكون بخورم فردا هم بايد بريم ...

شیاف بزن راحت بخوابی 

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...

من تموم کارامو کردم هفت سینمم چیدم فقط مونده ماهی و سبزه اش که فردا برگشتتی از ارایشگاه ک برا بندو ابرو وقت کرفتم میگیرم ماهیمم مزه دار کردم😅😅😅😅😅 الانم خوابم نمیبره چون ظهر خابیدم

2738
خيلييييييي ناراحتم پري شدم  اونم از نوع وحشتناكششششش كه نميتونم تكون بخورم فردا هم بايد بريم ...

اوه اوه چطوري بدشانس ✋✋

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂
2706