2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم میدونم مرسی. اخه تازگی فهمیدم نمره چشمم اینقده .استیگماتم بالاس. گفتم شاید نباشه واسه این درصد ...

هست عزيز دلم يه سوال بكني از لنز فروشيها كاملا در جريان قرار ميگيري عزيزم سال نوت مبارك😍😍

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦

اگه استیگماتت بالاست یه عکس بگیر قوز قرنیه نداشته باشی چون اگه قوز قرنیه داشته باشی نباید لنز بذاری درکل لنز طبی بدون رنگ بهتره

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
هست عزيز دلم يه سوال بكني از لنز فروشيها كاملا در جريان قرار ميگيري عزيزم سال نوت مبارك😍😍

فدات ساا نو تو هم مبارک. من که شهر خودمون هرجا پرسیدم میگن نییییست. باید از تهران سفارش بدم

2738
عکس چی بگیرم؟ چرا نباید بزارم؟ فقط با لوس گشخص گیشه؟

نه اگه قوز قرنیه داشته باشی نباید بذاری برو چشم پزشک یه عکس از قرنیه میگیرن البته فکر کنم با اون وسایل معاینه شونم بتونن تشخیص بدن در کل چشم عضو حساسیه سرخود از داروخونه و لوازم ارایشیا لنز نگیر فقط با تجویز پزشک چون ممکنه صدمه ای بزنه که یه عمر پشیمون بشی

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

منم لنز خریدم البته بی رنگ و فصلی، آستیگماتم خیلی کم بود اونم فقط یکی از چشمام گفتن نیازی نیست آستیگماتو حساب کنیم برای آستیگماتم لنز خیلی سخت گیر میاد

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
منم لنز خریدم البته بی رنگ و فصلی، آستیگماتم خیلی کم بود اونم فقط یکی از چشمام گفتن نیازی نیست آستیگ ...

ینی لنز طبی هم سخت گیر میتاد واسه استیگمات؟؟ لنزتونو چند گرفتین؟؟

ینی لنز طبی هم سخت گیر میتاد واسه استیگمات؟؟ لنزتونو چند گرفتین؟؟

من دو جفت فصلی بایوفینتی خریدم 140تومن

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶