2726
عنوان

من از دست مامانم امشب...

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما حتما کمبود محبت نداستین مادر من از هرچی دشمن هم بدتره باور.کنید مادر شوهرم هم در حقم بدی کرده ول ...

عزیزم قطعا البته تا جایی ک من دیدم دخترا با مادرشون مشکل دارند به چه دلیلیم نمیدونم...خودم از این قاعده مستثنا نیستم..طرز فکر منو مادرم رمین تا آسمونه...ولی مادرمه دلسوزمه...سنشونم رفته بالا و هرچی هم بالاتر میره بهونه گیر و رفتارشون بدتر میشه ...باید بپذیریم که این مادرام اینقدر تو زندگی سختی کشیدن که روشون تاثیر گذاشته...بشخصه چون پدرمو از شیرخوارگی از دست دادم مادرم دنیامه با تمام اختلاف نظرها ووو دلگرمیم هست..

هر جور حساب کنی نعمته...اتفاقا یه وقتهایی اختلاف منو مادرم اوج میگیره ولی چون من بچه اشم باید کوتاه بیام و درسته...میشه صحبت کرد باهاشون و رفع کرد..اینم بدون هرکس تو زندگی مشکلات خودشو داره

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2728

منم یه بار بچم سقط شد مادرم کنارم نبود بازم شوهرم کنارم بود هیچکس درکم نکرد من چه حالی داشتم همه چیز رو عادی میدبدن منم بلد نبودم احساساتم رو نشون بدم عقده شد رو دلم موند چقدر بهم سخت گذشت مجبور بودم جلوی مردم خودمو قوی نشون بدم چقدر تو تنهاییم گریه کردم مادر کنارم نبود وقتی هم اومد درکم نکرد شماهایی که میگن این حرفو نزن مادر فرشته است من تو زندگیم مادر ندیدم ظاهرا بود ولی درکم نکرد من عقد کردم منو تنها با شوهرم و خونوادش فرستاد هیچکس همراهم نبود متلک های خونواده شوهرم داغونم میکرد ولی مادرم تو خونش نشسته بود هیچی نمیگفت الانم سالهاست تنها با شوهرم و بچم هنوزم اون خاطره ی تلخ سقط و کرتاز تو شهر غریب فقط شوهرم کنارم بود 

مجرد هم بودم مادرم شاغل بود پس کی باید مادرمومیدیدم من از بچگی دست اینو اون بزرگ شدم کنارم نبود درکم نکرد هیچوقت الانم تنهام یک بار نشد حرف منو درک کنه همیشه از مسیولیت شونه خالی میکنه من که از مادرم هیچی ندیدم بخاطر همین ازش دوری میکنم تا کمتر یاد گذشته بیوفتم مجردیم عذاب بود برام بخاطر فرار ازش ازدواج کردم